TV3 pristato džiugią naujieną visiems Beatos Nicholson gerbėjams – milžiniško populiarumo sulaukusi kulinarijos knyga „Beatos virtuvė“ nuo rudens taps ir savaitine TV laida apie valgio ruošimą ir mėgavimąsi gyvenimu.

„Tokio formato kulinarinio šou mūsų televizijose dar nebuvo, kai rodomas beveik visas gaminimo procesas – nuo produktų pjaustymo iki patiekimo lėkštėse. Laida nebus „išvalyta“ nuo tokių detalių kaip bulvių skutimas ar rankų plovimas – „Beatos virtuvėje“ vyks tai, kas vyksta bet kurio iš mūsų virtuvėje, – pasakoja TV3 programų direktorius Jurgis Jefremovas. – Iš anksto anonsuosime, kokie patiekalai – laidoje jų bus gaminama nuo 3 iki 5 – ir iš ko bus ruošiami. Taigi reikiamų produktų įsigijęs žiūrovas ruoš, o vėliau ragaus tą patį, ką ir Beata, tik kitapus ekrano.“

Kiekviena laida bus teminė, taikoma prie sezono ir prie švenčių. Pavyzdžiui, „Ruošiamės Kalėdoms“, „Vasaros savaitgalis“, „Rudeninis derlius“, „Vaikų gimtadienis“, „Vakarienė su draugais“ ir t.t.

Būsimos laidos vedėja žurnalistė, dviejų kulinarinių knygų ir tinklaraščio autorė B. Nicholson prieš kelerius metus sukėlė perversmą lietuviškų knygų apie valgio ruošimą leidyboje. Pirmoji jos knyga „Beatos virtuvė“ buvo tiesiog išgraibstyta iš knygynų. Skaitytojai gyrė autorę už paprastus, visiems prieinamus, o ne aukštosios virtuvės patiekalų receptus, už valgius, kurių ingredientų lengvai galima rasti mūsų parduotuvėse, už kulinarines gudrybes ir patarimus. Autorė, siekdama tiesiogiai, linksmai, visiems suprantamai perteikti gaminimo procesą, pataikė tiesiai į dešimtuką. Sėkmę lemia ir Beatos kredo: „Valgio ruošimas neturi išvesti iš proto ir ištuštinti piniginės.“

REKLAMA

Beatos knygos juokais vadinamos „Šeimos biblijomis“, gerbėjai dėkoja už atgaivintą norą ruošti valgį, už savo pirmuosius sėkmingus žingsnius virtuvėje, už valgyti pamėgusius vaikus, už kiekvienam lietuviui žinomus, bet iš naujo atrastus patiekalus, už optimizmą.

„Ir džiaugiuosi, ir jaudinuosi, kad vesiu kulinarinę laidą. Tikiuosi, kad viskas pavyks taip, kaip noriu – laida bus apie valgio ruošimą ir mėgavimąsi gyvenimu. Kaip sakė viena neseniai sutikta daugelio kulinarinių knygų autorė, filmuotis, ruošti valgį ir kartu būti savimi – pašėliškai sunkus, bet smagus darbas“, – sakė Beata.

„Beatos virtuvė“ – naujajame TV3 sezone nuo rugpjūčio 29 dienos.


Rašyti komentarą...
?
??????
2011-05-31 00:03:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ji, iš kur ji,Kam ji?
Atsakyti
0

j
jeta
2011-06-07 22:53:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
reikės pažiūrėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų