Beata Nicholson parodė savo ūgtelėjusį kūdikį: šiltas kadras privers stabtelėti

Kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson ir vėl paglostė gerbėjų širdis pasidalindama ypač jaukia akimirka iš namų. Paskutinį vasaros savaitgalį žinoma moteris sutiko namuose ir žmones ragino neskubėti gyventi.

B. Nicholson savo socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino šiluma spindinčia akimirka su sūneliu Hariu.

„Paskutinis vasaros savaitgalis! Kaip greitai ji prabėgo. Mano rytai ir savaitgaliai prasideda anksti, ką nuveikti, kur nulėkti, LRT radijas mano virtuvėj anonsuoja pilna renginių, o kur dar Laisvės piknikas, kuriame irgi norėčiau būti, ir dar sveikatinimo festivalis Žvalumo diena Kairėnų botanikos sode – žodžiu, galimybių pilna. Arba pasenau, arba užaugau – geriausios dienos yra kai nieko ženklaus nereikia nuveikti ir gali tiesiog slankioti, kuistis, lėtai eiti, niekur neskubėti, tiesiog būti su savimi ir akimirka... Visam mano „Facebook“ kolektyvui linkiu lėtumo ir būti laimingiausiems ten, kur esat: ar namų virtuvėj, ar vestuvėse, ar Laisvės piknike, ar talkoje. Džiaukimės lėtai, paskutinis vasaros savaitgalis!“ – šalia nuotraukos brūkštelėjo žinoma kulinarė.

Trečiosios atžalos džiaugsmas

Apie tai, kad kartu su sutuoktiniu Tomu susilaukė trečios atžalos, moteris gerbėjams paskelbė kovo 22-ąją. Socialinėje erdvėje ji atskleidė ne tik mažyliui suteiktą vardą, bet ir jo ūgį bei svorį.

„Mūsų naujas brolis, ir dabar jau trys vaikai pas mus šeimoje, brolis gimė vakar, visas stiprus, gražus ir stebuklingas! nesvarbu kelintas vaikas dieviškas džiaugsmas ir palaima visada ta pati! Jurgio nepralenkė 3,9 kg 53 cm ir tamsiaplaukis, vadinsim Harrison Arba Harry angliškai, o Haris lietuviškai... Aš jaučiuosi puikiai, sėdžiu Santariškėse poilsiauju...“ – rašė moteris.

Praėjusių metų lapkritį, pranešdama apie trečiąjį nėštumą, kulinarė pademonstravo humoro jausmą: „Kaip gerai, kai turi savo žurnalą. Ten gali rašyti ką nori. Niekaip geriau nesugalvojau, parašiau žurnale, storėja žurnalas, storėja ir šeimininkė. Kitais metais laukiam Nicholson #3“.

tv3.lt primena, kad garsi kulinarė su vyru Tomu Nicholsonu taip pat augina dukterį Isabellą Meilę ir sūnų Jurgį.

Su anglų kilmės mylimuoju moteris kurį laiką gyveno Londone. Iš ten pora į Vilnių atsikraustė prieš keletą metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų