„Be komentarų“ atlikto tyrimo rezultatai šokiruos TV3 žiūrovus

Jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono šaukliu pramintas ir kasdien aktualiausias žinias iš visos Lietuvos TV3 žiūrovams pateikiantis infošou „Be komentarų“ jau rytoj 21.00 val. atskleis stulbinančius pajūryje atlikto tyrimo rezultatus: pigiausios savaitės laiko atostogos Palangoje kainuoja... net 3 tūkst. litų! Kiek poilsiautojams teks sumokėti už nakvynę pas močiutę ir kiek už prabangius apartamentus? Kiek pajūryje kainuoja rūkyta žuvis ir pasivažinėjimas nuomotu dviračiu? Aktualiausi atsakymai tiesiai iš vasaros sostinės – Palangos – TV3 eteryje jau rytoj 21.00 val.

„Palangoje poilsiautojams nuomoju tris nedidelius kambariukus. Nakvynės vienam žmogui kaina prasideda nuo 30 litų už lovą. Nors Palangoje ir krizė, per vasarą užsidirbu daugiau nei 12 tūkst. litų“, –  žurnalistams pasakos kambarius nuomojanti pensininkė.

„Be komentarų“ tyrimas atskleidė, jog brangiausiai vasaros sostinėje kainuoja ne kambarių nuoma pas nakvynę pakelėse siūlančias močiutes, o pramogos ir maistas. Dviračio nuoma valandai – 15 litų, tačiau už šį malonumą teks papildomai palikti 400 litų užstatą, kurio galima ir nebeatgauti. Pigiausias karbonadas Palangos kavinėse – 15 litų, o šašlykas – ne mažiau kaip 18.

Pasak rūkyta žuvimi prekiaujančio pardavėjo, lietuviai perka tik pačias pigiausias žuvis, nes brangesnių tiesiog neįperka: „Ungurys kainuoja nuo 70 litų, lietuviai tam pinigų neturi. Krizė!“

REKLAMA

Taip pat „Be komentarų“ laidoje – reportažas, kaip neva išgėręs garsusis krepšininkas Kšyštofas Lavrinovičius su draugų kompanija siautėjo Vilniaus bare, išskirtiniai kadrai, kodėl šmaikštusis laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis Indonezijoje valgė kobrą ir pitoną bei intriguojančios detalės iš dainininkės Kristinos Ivanovos pasiruošimo kelionei automobiliu po Europą.

Sensacingiausios naujienos – jau rytoj 21.00 val. laidoje „Be komentarų“ tik per TV3.

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų