Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
68
Antrojo „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalo akimirkos (nuotr. Fotodiena.lt)

Šį sekmadienį TV3 televizijoje žiūrovai prie ekranų susirinko stebėti antroji „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalo. Čia pasirodė vaikai, kuriems teisėjai atrankose skyrė du arba tris „TAIP“.

68

Šį sekmadienį TV3 televizijoje žiūrovai prie ekranų susirinko stebėti antroji „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalo. Čia pasirodė vaikai, kuriems teisėjai atrankose skyrė du arba tris „TAIP“.

REKLAMA

Talentingieji Lietuvos vaikai scenoje šįkart parodė naujus pasirodymus ir taip bandė pelnyti tiek žiūrovų, tiek ir teisėjų meilę. Stengtis yra dėl ko – šou prizas 10 tūkst. eurų.

Šis pusfinalis išsiskyrė tuo, kad keturi šokių grupių pasirodymai buvo nufilmuoti iš anksto Paluknio aerodrome. Deja, karantinas sutrukdė vienai finalo dalyvei, gyvenančiai Didžiojoje Britanijoje, atvykti į Lietuvą ir varžytis finale.

REKLAMA

Antrajame pusfinalyje pasirodė 12 teisėjų atrankas įveikusių dalyvių: Adrija Žilinskaitė, Kipras Makutis, Adomas Dimša, grupė „Mode“, SFINX, „RED Kids“, „Gustas Rukas“, „Tepam slides“, Luana Puraitė, Aurėja Šedbaraitė, Kipras Jurkonis, „Smaragdo miesto žonglierės“.

Tiesa, į superfinalą pateko tik 3 iš 12 dalyvių. Žiūrovai nusprendė, kad į superfinalą keliauja Aurėja Šedbaraitė ir „Smaragdo miesto žonglierės“.

Trečioje ir ketvirtoje vietoje atsidūrė „SFINX“ ir „RED Kids“. Teisėjai nusprendė, kad į superfinalą bilietas turi būti suteiktas „SFINX“.

Pirmosios scenoje pasirodė šokių grupės „SFINX“ merginos. Klaipėdiečių pasirodymo vos nesutrukdė nelaimė – nuo scenos nukritusi jų trenerė susižalojo ir negali šokti kelis mėnesius. Tačiau merginos neišsigando šio iššūkio ir „Lietuvos talentai. Supervaikai“ pasirodė su savarankiškai sukurtu šokiu. „Jeigu jos pasirodymų būtų dariusios Konstitucijos prospekte Vilniuje, pypsinimų turėtų sulaukti dar daugiau. Puikus pasirodymas“, – sakė Justinas.

REKLAMA
REKLAMA

Antrasis pasirodymas priklausė grupei „Tepam slides“. Jie pasirodė su savo sukurta daina. „Šitas uždainis, repas yra tas daugiau, kurio aš prašiau praėjusį kartą. Viskas, ko trūksta, yra trys back‘ai gale. Linkiu jums eiti pirmyn ir pirmyn“, – sakė Neringa.

„Mode“ šokių grupės mergaitės paruošė įspūdingą pasirodymą. Paluknio aerodromo scenoje mergaitės užkūrė tikrą pirtį. Judėdamos pagal 9 dešimtmečio ritmus jos buvo pasipuošusios juodais ir baltais kostiumais. „Mano širdis nėra tokia surambėjusi, kad aš nejausčiau jums palankumo. Man labai smagu žiūrėti su kokia jūs meile pasirodote scenoje“, – sakė Marijus.

Ketvirtasis pasirodė penkiametis Kipras. Jis scenoje pasirodė su savo šuneliu, kuris yra geriausias berniuko draugas. Prie Kipro scenoje prisidėjo ir jo mama Greta, kuri pati pirmajame „Lietuvos talentai“ sezone išbandė savo jėgas. „Man nuostabu buvo žiūrėti į tave. Tiesą sakant, aš labai džiaugiuosi tavo sugebėjimais priversti šunų pasikasyti savo paslėpsnius, o tai pavyksta ne visada“, – šypsojosi Marijus.

REKLAMA
REKLAMA

Aurėjos Šedbaraitės svajonė buvo patekti į „Lietuvos talentus“. Šiemet, kai buvo paskelbta atranka į „Lietuvos talentai. Supervaikai“, jos trenerei nebeliko, kur trauktis, tik užregistruoti mergaitę varžytos su kitais talentingais vaikais. Aurėjos pasirodymas finale kėlė šiurpuliukus, kai ji pakilusi kelis metrus virš scenos darė neįtikėtinus triukus. Jos pasirodymas privertė teisėjus krūpčioti. „Išties sukaustantis pasirodymas. Mums norėjosi ir bėgti tavęs gaudyti, ir krūpčioti“, –  pagyrų negailėjo Justinas.

Adrija Žilinskaitė svajonė ir tikslas tapti populiaria dainininke, todėl laimėjusi „Lietuvos talentai. Supervaikai“ pirmiausiai išleistų dainą. Mergaitė užbūrė klausytojus savo neeiliniu balsu ir lyrišku pasirodymu. „Tas smėliukas tavo balse... Ah, kaip gerai jis veža. Niekada to nepamesk ir nepamiršk, kad tu pati pasirinkai šitą kelią“, – sakė Neringa. „Jeigu tu ir toliau taip greitai progresuosi, kiti Lietuvos atlikėjai turės problemų“, – pridūrė Justinas.

REKLAMA
REKLAMA

Keliolika mergaičiukių į šokių grupę „RED Kids“ buvo suburtos tik rugsėjį. Kaunietės neslepia, kad pasirodyti finale iš tikrųjų baisu, bet jos žadėjo padaryti viską, kad žiūrovai to nepamatytų. „Šiek tiek sunku tą vienareikšmiškai vertinti. Pasirodymas įdomus, bet palieka dvilypį jausmą“, – teigė Marijonas.

Yra tokių talentų, kuriuos verta prisiminti. Luana Puraitė iš Vilniaus, „Lietuvos talentų“ scenoje stovi nebepirmąkart. Mergaitė sakė, kad labiausiai trokšta ne laimėti, o parodyti visiems, ką sugeba daryti geriausiai. Luanos pasirodymas su lanku paliko neišdildomą įspūdį finalo teisėjams: „Jūsų pasirodymas, tikriausiai pati ir žinote, yra nevaikiškai geras“, – sakė Justinas.

Kipras netikėjo, kad jam pavyks patekti į „Lietuvos talentų. Supervaikai“ finalą. Praėjusį kartą jam, anot teisėjų, pritrūko laisvumo, tad šį kartą ant didžiosios scenos berniukas pasirodė su riedžiu. Kipras scenoje sukūrė tikrą vakarėlį, o žiūrovus kvietė vykti į diskoteką. „Mes pramogų versle žinome, kad šou elementai kartais net svarbesni nei pats dainavimas. Prikaustei dėmesį ir puikiai pasirodei“, – pagyrų negailėjo Marijonas.

REKLAMA
REKLAMA

„Smaragdo miesto žonglierės“ nors praėjusį kartą merginų pasirodymas buvo itin linksmas ir spalvingas, tačiau jis patiko ne visiems. Šį kartą merginos žongliravo ugnimi. „Kaip labai manęs nemėgstate? Aš labai daug apie jus galvojau. Žinot ką, aš manau, kad padariau gerai, nes pirmas pasirodymas man nepatiko. Jeigu jūs nors kiek pykote ant manęs ir galvojote, kad tam durniui parodysime, tai žinokite, kad parodėte“, – šypsojosi Justinas.

11-metis Adomas – dainininkas, šokėjas, balerūnas ir toks rimtas, kad teisėjai praminė jį mažuoju ministru. Savo pasirodymą jis skyrė savo sesei. Lyriškas ir jautrus Adomo pasirodymas nepaliko abejingų. „Tavo sesė turėtų būti labai laiminga, nes jos brolis labai gražiai dainuoja. Tavo net širdis dainuoja, Adomai“, – susižavėjimo neslėpė Neringa.

Devynmetis Gustas – jaunasis būgnininkas. Berniukas žino, kad talentą reikia rodyti visiems ir scenoje negalima būti kukliam. Jaunojo būgnininko įgarsinti ritmai ir energingas pasirodymas vertė stebėtis Gusto sugebėjimais. „Ačiū tau, kad užkūrei visus“, – dėkojo Marijonas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų