B. Nicholson kviečia moteris pažvelgti į kasdienybę kitaip

„Suplanuota kasdienybė – lengva kasdienybė“, – tvirtina Beata Nicholson. Toji pati, kuri nuolat gyvena „ant sparnų“ tarp Vilniaus ir Londono, rašo kulinarines knygas, dalyvauja TV projektuose ir visuomeninėse iniciatyvose... Toji pati, kuri augina du vaikus... Kuriai, rodos, įgrisusi buitis, puikiai pažįstama daugeliui moterų, tiesiog neegzistuoja.

Beata mielai kalba apie savo kasdienybę, kurioje reikia tiesiog gaminti valgyti ar tvarkyti namus. Kasdienybę – su tūkstančiais nesibaigiančių rūpesčių, šeimyninių atsakomybių ir pareigų. Be kamerų, be viešumos... „Žodžiu, rutina...“, – pasakytų daugelis. Tačiau Beata purtosi tokio apibūdinimo, teigdama, kad viskas priklauso nuo požiūrio. Kaip žiūrėsi į kasdienybę, sugebėsi ją „pakutenti“, tokia ji ir bus. Pasak Beatos, net ir kasdieniai darbai gali suteikti malonumo, tereikia surasti savąjį lengvos kasdienybės receptą.

Pavyzdžiui, vienas mėgstamiausių Beatos namų ruošos darbų – drabužių lyginimas. Tačiau – ne bet koks! Jauna moteris teigia nepraleidžianti progos belygindama peržiūrėti įrašytas ją dominančias laidas, pasiklausyti audio knygos. Dviguba nauda: ir stirta skalbinių sutvarkyta, ir vertingų žinių ar įspūdžių pasisemta.

REKLAMA

Drabužius lyginanti ir per masyvias ausines audio knygos besiklausanti Beata „pagauta“ ir smagioje spalvingoje reklaminėje fotosesijoje, kurios scenarijų pasiūlė ji pati. Žavi ir moteriška, vilkinti elegantiška 6-ojo dešimtmečio suknele, pasipuošusi ryškiais aksesuarais, ši jauna besišypsanti moteris priverčia pažvelgti į kasdienybę kitaip – pamatyti jos spalvas, pajausti mažytės pergalės skonį, „pakutenti“ rutiną.


Rašyti komentarą...
w
wera
2011-11-04 23:13:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
ji tokia reali moteris be išpuoselėto dirbtinumo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų