B. Nicholson: knygas apie maisto gaminimą perka visi, kurie valgo Tris knygas jau išleidusi balsas.lt pašnekovė prasitarė, kad šiuo metu rašo ketvirtąją

Knygų mugėje trečius metus iš eilės, kaip autorė dalyvaujanti Beata Nicholson įsitikinusi, kad maisto gaminimu domisi tiek moterys, tiek vyrai.

„Apskritai maisto gaminimo knygas perka visi tie, kurie valgo. Nėra taip, kad tokios knygos domintų tik moteris. Maisto gaminimo knygos turi savo paskirtį. Jų būna pačių įvairiausių, bet pasisekimas neįtikėtinas“, - pabrėžė B. Nicholson.

Žinomos žurnalistės ir kulinarės bei knygų autorės į Vilniaus knygų mugę susirinkusi žmonių minia nė kiek nenustebino.

„Džiugu, kad tiek žmonių domisi knygomis, kurios yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis. Asmeniškai man labai malonus žmonių dėmesys, jie ateina gerai nusiteikę, su geromis emocijomis. Negaliu skųstis nuovargiu, nors tenka autografus dalyti po keletą valandų per dieną“, - sakė B. Nicholson.

Balsas.lt pašnekovė pridūrė, kad pati dar nerado laiko pasivaikščioti po mugę, tačiau tikisi, jog pavyks tą padaryti: „Šiaip prisiminus praėjusias knygų muges, tai visada išeidavau prisipirkusi daug knygų. Mane domina visokios knygos. Neturiu pačios mėgstamiausios.“

REKLAMA

„Dėl savo knygų dažnai sulaukiu gerų atsiliepimų. Žmonės teigia, kad naudodamiesi mano patarimais viską pagamina. Šiandien viena mergina sakė, kad viskas pavyksta, tik vienos rūšies keksiukai nepavyko“, - juokėsi B. Nicholson.

Tris knygas jau išleidusi balsas.lt pašnekovė prasitarė, kad šiuo metu rašo ketvirtąją, bet kokią, atskleisti nepanoro.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų