Australijos atstovas – pirmasis aborigenas „Eurovizijoje“

Antradienį Kijeve prasidėjo „Eurovizijos“ dainų konkursas. Šiandien, vykstant pirmajam pusfinaliui, pasirodė 18 dalyvių, iš kurių į finalą, vyksiantį gegužės 13-ąją, pateko tik dešimt.

39

Čia antrus metus iš eilės pasirodė ir Australijos dainininkas. Šiai šaliai atstovauja vos septyniolikos sulaukęs Isaiah. Praėjusių metų „X Factor“ projekto nugalėtojas buvo pristatytas kaip pirmasis aborigenas „Eurovizijoje“.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kijeve prasidėjo „Eurovizijos“ dainų konkursas

Regis, vaikino laukia puiki ateitis. Nors didžiulėje scenoje su daina „Don‘t come easy“ pasirodė visiškai vienas, čia jautėsi kaip žuvis vandenyje.

Šįvakar taip pat išgirdome Švedijos, Gruzijos , Albanijos, Belgijos, Juodkalnijos, Suomijos, Azerbaidžano, Portugalijos, Graikijos, Lenkijos, Moldovos, Islandijos, Čekijos, Kipro, Armėnijos, Slovėnijos ir Latvijos dainas.

Nors konkursą antradienio vakarą LRT televizija transliavo tiesiogiai, balsuoti lietuviai galimybės neturėjo. Tai bus galima daryti tik ketvirtadienį, kai pasirodys Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ bei finalo metu, gegužės 13 dieną.


Rašyti komentarą...
M
Manau
2017-05-10 07:23:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jej jis butu is kokios europos salies manau jis nebutu patekes i finala
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų