„Auksinio balso“ scenoje Šorena kerėjo stulbinančiu įvaizdžiu ir charizma

Jau antrąjį sezoną LRT televizijoje karaliauja greitai žiūrovų širdis užkariavęs muzikinis gyvo garso projektas „Auksinis balsas“, kuriame devyni atlikėjai stojo į muzikinę kovą dėl geriausiojo titulo.

Erica Jennings, Liudas Mikalauskas, Šorena, Jeronimas Milius, Evelina Sašenko, Jokūbas Bareikis, Girmantė Vaitkutė, Igoris Kofas bei Germanas Skoris – šie dainininkai bandys įrodyti esantys verti vadintis auksinio balso savininkais.

Ketvirtadienio vakarą dalyviams patikėta užduotis pasirodymus surengti disco tema, o juos vertinti susirinko kompetetinga komisija – muzikologė Zita Kelmickaitė,operos primadona Nomeda Kazlaus, pirmasis simfoninio orkestro smuikas Zbignevas Levickis bei dirigentas Vytautas Lukočius.

Bene labiausiai iš visų atlikėjų išsiskyrė Šorena, į sceną įžengus pasipuošusi stulbinančio grožio blizgančia suknele iki žemės ir akį traukiančia šukuosena, sukurdama tikros disco moters įvaizdį.

„Pasirodymas man labai patiko, energetiškai turėjai gerą užtaisą. Su visa meile dainai ir suknelei norėčiau parašyti devynis“, - savo vertinimą išsakė V. Lukočius.

REKLAMA

„Daina labai sudėtinga, interpretacija įdomi, gerai perteikėte dainą energetiškai, bet vokaliai dar reikia dirbti, todėl parašysiu aštuonis“, - vertino N. Kazlaus.

„Jūs man šiandien patikote, nes įdėjote tikrai daug pastangų. Nepatiko tik ta pusė, kur bandėte kopijuoti, norėčiau, kad iš savo molio lipdytumėt dainą. Kitąkart nekopijuokite, bet už pastangas noriu paskatinimui parašyti dešimt, nes įvaizdis ir pastangos – akivaizdūs“, - kalbėjo Z. Kelmickaitė.

„Man patiko, kad jūs dainavote senuoju stiliumi, kur muzika būdavo šiek tiek išrėkiama ir tas pamėgdžiojimas čia visai tiko, aštuoni“, - kalbėjo Z. Levickis.

Pati Šorena komisijai pasiteisino dėl savo balso - anot merginos, jos gruziniškos šaknys visada bus jaučiamos balse, ką ji bedainuotų tembras turės gruziniško atspalvio.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų