Audrė Kudabienė: jeigu norisi paspausti, geriau spauskit kartingų trasoje

Šį šeštadienį laidoje „Pasaulis pagal moteris“ žinomos moterys pasakos apie savo hobius bei atsipalaidavimo būdus. Žurnalistei, „Lietuvos garbės“ vedėjai ir tiesiog veikliai moteriai Audrei Kudabienei toks būdas yra kartingų trasa.

Kompaktiškas adrenalinas

„Įsivaizduokit kaip taupu – tik dešimt minučių, o adrenalino pilna galva“, – šypsosi Audrė ir priduria, kad tai sveika ne tik tam, kuris važiuoja, bet ir aplinkiniams: „Būtų daug geriau, jei visi tie, kurie spaudžia ir išsilieja gatvėse, išsilietų tam skirtoje vietoje. Čia gali gazuoti iki galo, čia susikoncentruoji į vieną dalyką ir puikiai pailsi“, – kartingų privalumus vardija moteris. Žinoma, ji neabejinga ir kitoms vairavimo formoms: „Taip, mėgstu vairuoti ir vairuoju atsakingai. Teko ir motociklu pralėkti: tą kartą buvau keleivio pozicijoje ir pajaučiau dar didesnį adrenaliną. Nepaisant baimės sėdint ir beveik nekontroliuojant situacijos, nulipus – nuostabus jausmas“. Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei paklausus, kas moteris ar merginas pirmą kartą pastūmėja sėsti už ekstremalios transporto priemonės vairo, Audrė šypsosi: „Yra sakoma, jei kažkas nutiko vyrui, ieškok moters. Lygiai taip pat su moterimis: jei kažkas įdomaus nutiko moteriai – ieškokite vyro“.

REKLAMA

Greita ir kitose situacijose

„O prie veidrodžio rytais ar prieš vakarėlį: irgi esi tokia greituolė?“ – klausia Audrės Kristina. „Visiškai taip, – juokiasi Audrė, – pribėgu prie veidrodžio, pasižiūriu, kad ten tikrai aš ir bėgu toliau. O jei rimtai, tai rytais man daug nereikia. Mėgstu pamiegoti ar net pramiegoti, todėl užtenka ir 20–30 minučių. Svarbesnėmis progomis kreipiuosi į profesionalus, bet iš esmės vertinu natūralumą.

Čepkelių raistas gal prilygti Las Vegasui

Natūralumą Audrė vertina ne tik įvaizdyje, bet ir gyvenime. Štai paklausus, kur dabar norėtų pailsėti ar atsidurti, nedvejodama atsako: „Lovoje! O jei kalbant apie keliones… Kad ir Čepkelių raiste. Pagavus tinkamą akimirką, pajautus tą vietą, ji gali prilygti įspūdžiams spalvingiausioje Las Vegaso gatvėje, dykumoje, ar Niujorke. Daug nuostabių dalykų yra čia šalia. Tokios kelionės – tikra meditacija“.

Dar daugiau apie žymių žmonių laisvalaikį, hobius bei vasaros planus žiūrėkite šeštadienį 9.30 val. laidoje „Pasaulis pagal moteris“ per TV3.


Rašyti komentarą...
R
Red
2017-05-26 12:38:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo, kad ji nesensta. Vis tokia pat graži.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų