Atviras iškritusio Jonatano interviu: palūžau emociškai ir nebepakilau IŠSKIRTINIS INTERVIU

Vakar didžiausiame muzikiniame projekte „X Faktorius“ vyko neapsakoma drama – projektą paliko lyderiu laikytas Jonatanas Kazlauskas. Po tokio teisėjų sprendimo tiesiogiai šou stebėjusios žiūrovės verkė, kartojo negalinčios tuo patikėti, tačiau kur kas ramiau į visą situaciją reagavo pats dainininkas.

156

Labai atviras interviu tik su tv3.lt vos kelios minutės po sprendimo paskelbimo:

(156 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „X Faktoriaus" dalyvių emocijos

Kaip jautiesi?

Jaučiuosi laisvas, nukrito didžiulė našta. Nesijaučiu blogai, nes nuėjau toli, tačiau labiausiai man gaila atsisveikinti su kitais dalyviais. Mes jau kaip šeima, tad bus labai keista, kad sekmadieniais nebūsiu šiame kambarėlyje.

Ar manei, kad taip nutiks?

Nežinau. Šiame projekto etape esame visi labai stiprūs.

Tau nėra liūdna?

Ne. Aš nežadu sustoti, toliau kursiu tokią muziką, kuri man patiks. Kas norės, tas klausys. Labai norėčiau, kad žmonės, gerbėjai dėl to nekaltintų Miglės, dėl savo iškritimo esu kaltas tik aš pats.

Žmonės komentaruose tavęs klausia: „Kas Jonatanui pastaruoju metu atsitiko?“

Šiandien mano sveikata buvo itin pablogėjusi, pavargau ir dėl egzaminų sesijos. Čia nebuvo laiko ilsėtis, o nuovargis paveikia žmones. Išlieka stipriausi, vadinasi, aš toks nebuvau.

REKLAMA

Niekada nemanei, kad gali būti laimėtojas?

Pačioje pradžioje tikrai maniau, kad būsiu finale, tačiau daina „Sorry“ mane palaužė. Po jos nebegalėjau atsitiesti, atsigauti. Ta daina mane palaužė emociškai. Aš labai jaudinausi, todėl negalėjau jos atlikti nuoširdžiai.

Čia yra jaudulys, scena, o ne paprastas koncertas. Tave stebi milijonai, o jei klysti – tave mato visi ir ,mano atveju, atsikelti nebepavyko. Visgi dabar dėl nieko nesigailiu, o dėl iškritimo nieko nekaltinu – tik save patį.

Ar buvo bent menka nuojauta, kad būtent šiandien iškrisi?

Šiandien aš tiesiog norėjau jausti dainas ir tai perteikti žiūrovams. Po pasirodymų jaučiausi gerai, o jei žmonėms atrodė, kad taip nėra – atsiprašau.

Manai, kad nuvylei savo gerbėjus?

Nemanau. Šiandien, palyginus su mano paskutiniais pasirodymais, atlikau vieną iš geriausių. Žinoma, geriausiai sekėsi pačioje pradžioje, kai aš dar nebuvau toks pavargęs.

Ar mes išvysime Jonataną ateityje?

Tikrai taip. Esu parašęs tikrai nemažai dainų, į kurias sudėjau visą savo gyvenimą, tad tikiuosi, kad man pavyks jas pristatyti, o žmonėms tai patiks.

Ar matei, kiek daug susirinkusių žmonių verkė dėl tavęs? Ką tai tau reiškia?

Kad aš jiems rūpiu. Man labai malonu, kad žmonės priėjo, palaikė. Žiūrovai į mano iškritimą sureagavo audringiau nei aš pats. Žinote, aš džiaugiuosi, savo tikslą aš jau buvau pasiekęs.

„X Faktorius“ – gyvenimą keičianti patirtis?

Tikrai taip. Labai daug išmokau. Pailsėsiu ir viskas bus gerai – grįšiu į tą patį Jonataną, kuris buvo pačioje pradžioje.

Žodis tavo visai didelei gerbėjų armijai:

Noriu visiems padėkoti. Neliūdėkite dėl manęs, aš niekur nedingsiu. Dėkui, kad tik jūsų dėka taip ilgai išlikau. Džiaugiuosi, kad turėjau tokią galimybę atsiskleisti.


Rašyti komentarą...
m
monika
2016-01-25 13:51:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip graziai, nuosirdziai, atvirai viska pasake. Aciu tau!!
Atsakyti
-3

l
liliputas
2016-01-27 13:20:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taves tikrai truks x faktoriuje tu su monika ir aleksu buvot lyderiai o tave teisejai ismete nes jie yra negailestingi nes be taves dabar teks ziureti tik del alekso ir monikos aciu kad buvai.
Atsakyti
-1

k
kk
2016-01-25 13:52:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vakarykštis Xf žiauuuuriai nuvylė. Nesu itin didelė Jonatano fanė, tačiau jis neturėjo iškristi. Domo pasirodymas buvo nelyginamai prastesnis, tai.... O ir su Migle jie nelygiaverčiai — jam labiau sekasi lyrinės dainos, o jai reikalaujančios stipraus vokalo. Žoddžiu, tai kas buvo vakar, buvo neteisybė!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų