• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Paris Hilton ir jos vyras Carteris Reumas pasidalijo, kodėl nusprendė neskelbti 4 mėnesių dukrelės London nuotraukų internete.

Paris Hilton ir jos vyras Carteris Reumas pasidalijo, kodėl nusprendė neskelbti 4 mėnesių dukrelės London nuotraukų internete.

REKLAMA

Paris Hilton turi paprastą priežastį, kodėl nesidalina savo mergaitės nuotraukomis.

Paveldėtojos vyras Carteris Reumas atskleidė, kad pora dar nepasirengusi dalytis 4 mėnesių dukrelės London nuotraukomis.

Priežastis buvo aiški

Atsakydamas gerbėjui, trokštančiam pamatyti mažylės nuotraukas, Carteris kovo 31 d. paviešino įrašą.

„Dar nepasirengęs pasidalyti ja su pasauliu“, – rašė jis „Instagram“.

Tačiau 43-ejų metų vyras, kuris su Paris taip pat dalijasi 15 mėnesių sūnumi Phoenixu, buvo pasirengęs pateikti šiek tiek informacijos.

„Bet ji žavinga ir atrodo visai kaip mamytė“, – pridūrė jis.

Carterio atsakymas buvo panašus į tą, kuriuo Paris pasidalijo „TikTok“, kai vienas gerbėjas komentavo kovo 26 d. Phoenixo vaizdo įrašą sakydamas, kad negali sulaukti, kol pasijus pakankamai saugi ir parodys jo sesutę.

REKLAMA
REKLAMA

Visgi Paris noras išlaikyti savo šeimą privačią nėra naujiena. Tiesą sakant, 43-ejų metų mergina yra atvirai pasakiusi, kad nori, jog jos asmeninis gyvenimas liktų tik mažam ratui žmonių.

REKLAMA

„Visiems dalinau savo gyvenimą taip ilgai, – sakė Paris apie sūnaus sutikimą antrajame savo laidos „Paris in Love“ sezone. – Man buvo labai svarbu išlaikyti tai paslaptyje... Tai tiesiog pirmas kartas, kai kažkas yra tik mano.“

Vienas dalykas, kuriuo pasidalijo Paris? Ji negali būti laimingesnė, kad jos šeimą papildė dukra London.

„Ji yra tiesiog mažas angelas, o mano gyvenimas su mažyliu ir mergaite atrodo toks pilnas“, – po London gimimo lapkritį Paris sakė TODAY ir pridūrė, kad jaučiasi pakylėta.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų