Atsinaujinusi „Power Hit Radio“ studija – tarsi kosminis laivas: kviečia dar artimesniam ryšiui

Klausomiausios šokių muzikos radijas „Power Hit Radio“ visai neseniai atsinaujino. Ilgai dailinta ir pasaulinio lygio standartus atitinkanti nauja studija dabar džiugins klausytojus ir žiūrovus vaizdo transliacijų metu, bei primins, kad šis radijas ir jo vedėjai sukuria tokią nuotaiką, tarsi nesibaigiančiame vakarėlyje.

19

Per 18 metų „Power Hit Radio“ studija keitėsi net 3 kartus, tačiau tokia erdvia gali pasigirti pirmą kartą.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Power Hit Radio“ studija

Betoninės sienos su neoniniais užrašais, įspūdingo dydžio koncertą primenantis piešinys, didžiulė erdvė ir net 3 pačios vaizdą perjungiančios kameros – atsinaujinusi studija išties kviečia radiją ne tik įsijungti, bet ir jį pamatyti, o kai kurie klausytojai tokius pokyčius lygina su kosminiu laivu.

Atsinaujinusiu radiju „Power Hit Radio“ džiaugiasi ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

„TV3 auga ir keičiasi kartu su savo vartotojų poreikiais, technologijomis, o taip pat mes siekiame būti pirmu vartotojų pasirinkimu kiekviename ekrane. „Power Hit Radio“ jau kurį laiką gali būti ne tik klausomas, bet ir matomas – būtent tai sukuria dar artimesnį ryšį tarp klausytojo ir radijo. TV3 žiniasklaidos grupė apima skirtingas platformas, kuriomis mes siekiame pritraukti ir savo turiniu sudominti labai skirtingą auditoriją. „Power Hit Radio“ – jaunimui ir ne tik tinkanti, energinga, šokių muzikos radijo stotis. Radijas kas rytą savo dainomis ir įtraukiančiomis laidomis pasitinka visus TV3 darbuotojus naujuose TV3 namuose. Tikiu, kad tai sukuria malonią darbo aplinką ir labai prisideda prie bendro darbuotojų įsitraukimo“, – sakė L. Blaževičiūtė.

„Power Hit Radio“ programų direktorius bei rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis pasakojo, kad jausmas studijoje dabar yra toks, tarsi kiekvieną dieną dalyvautų didžiausiame renginyje.

„Vis dažniau klausytojai mūsų klauso ne tik per radijo imtuvus, bet ir stebėdami tiesiogines transliacijas išmaniuosiuose įrenginiuose iš Lietuvos ar kitų pasaulio šalių, o tam vizualinė dalis išties svarbi. „Power Hit Radio“ naujojoje studijoje netrūksta gerų emocijų bei erdvės, tad viliamės, jog artimiausiu metu čia ir vėl galėsime kviestis atlikėjus, kurie grįš prie savo mylimos veiklos, o kartu – ir į „Power Hit Radio“ tiesioginį eterį. O tiems, kurie pasiilgo šokių muzikos, didžėjai Matto ar Beleo jau rengia įsimintinas transliacijas – belieka tik prisijungti“, – sakė S. Baniulis intriguodamas, kad tai – ne vienintelės naujienos, kurias radijas pristatys artimiausiu metu.

„Power Hit Radio“ jau 18 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką bei supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų