Atlikėjas Tomas Bagdonavičius deda tašką skandalams: prisiekė amžiną meilę mylimajai

Skandalingasis dainininkas Tomas Bagdonavičius dar praėjusiais metais paskelbė, kad skandalų jam gana – dabar jis nori rinktis kur kas ramesnį gyvenimą, o šią idėją įgyvendinti jam padeda mylimoji Audronė Gigienė, su kuria rugsėjo 11-ąją jis sumainė aukso žiedus.

5

Saulėtą šeštadienio popietę jis prisiekė amžiną meilę Audronei.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tomas Bagdonavičius susituokė su mylimąja

Naujienų portalui tv3.lt primena, kad visai neseniai atlikėjas T. Bagdonavičius atvirai prabilo apie pasiruošimą vestuvėms.

Pasak pašnekovo, jis aukso žiedus sumainys rugsėjo 11-ąją, Kauno Rotušės aikštėje. „Pati šventė vyks Šiauliuose, puikioje sodyboje. Vestuves planuojame švęsti pagal lietuviškas tradicijas dvi dienas. Vestuvėms pokylių salę buvome užsisakę iš karto po piršlybų. Ir dar muzikantais pasirūpinome.

O visą kitą – pradėjome dėliotis likus iki vestuvių geram mėnesiui. Jau išsirinkome vestuvinius žiedus, Audrutė sau vestuvinę suknelę bei aš kostiumą su kita atributika. Kiekvieną dieną kažką perkam ir žiūrim, įtampa po truputi kyla, nes reikia ir to, ir ano. Kartais net nesitiki, kad tai yra mūsų vestuvės. Tik kai išsirinkome žiedus ir parsinešėme namo, supratau, kad greitai mano statusas pasikeis. Tai tikrai labai daug planavimo, daug visokių smulkmenų atsiranda, kurias reikia išspręsti, bet manau, kad viskas turi pavykti, svarbu yra gera nuotaika, juk ne kasdien dalyvauji savose vestuvėse.“

Anot atlikėjo, jis nerimo nė kiek nejaučia, tačiau jo mylimoji dėl šios dienos labiau išgyvena. „Audrutė kažkaip labiau išgyvena, o man jaudulys pradėjo jaustis likus iki vestuvių porai savaičių. Norisi, kad šventė įvyktų be didesnių nesklandumų ir norisi šventę daryti ne vien dėl svečių, bet ir dėl savęs, kad būtu galima sklandžiai bei linksmai švęsti. Kad tai dienai atėjus neiškiltų kažkokių papildomų problemėlių“, – apie vestuvių pasiruošimą kalbėjo jis.

Paklaustas, kodėl jo mylimoji šiuo metu jaučia nerimą, šis tikino, kad viskas dėl jos išvaizdos: „Būsima žmona bijo, kad nepriaugtų ar per daug nenumestų svorio. Nori, kad su išrinkta suknele tobulai atrodytų. Ji visuomet laikosi dietos ir save prižiūri, todėl kažkokių didelių pastangų jai papildomai nereikia daryti. Tačiau ji yra moteris, todėl natūralu, kad išgyvena.“

 


Rašyti komentarą...
O
Opa
2021-09-11 15:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuotraukoje tai ji daug vyresnė atrodo, veidas raukšlių gerai išvagotas.
Atsakyti
-8

t
tikrai
2021-09-11 15:58:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
daug vyresne ir yra uz tomyti bet gal prie babkiu
Atsakyti
-13

n
nu
2021-09-11 15:37:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
nezinojom tokio ,nei jo skandalu....
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (43)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų