Atlikėja J. Šeduikytė pasirodymu Vilniuje pradės žiemos koncertų turą

Viena populiariausių dainininkių Lietuvoje Jurga Šeduikytė jau kitą savaitę pasirodymu Vilniuje pradės akustinių koncertų turą po Lietuvą. Kartu su gyvenimo bei scenos partneriu – režisieriumi ir muzikantu Vidu Bareikiu, atlikėja ruošia intymią muzikinę programą, kuriose metu gerbėjai galės susipažinti su Jurgos kūryba „iš arčiau“. Koncertuose skambės ne tik populiariausios žavingosios Jurgos dainos, bet ir kelios muzikos naujienos ir net netikėtumai.

Pirmasis netrukus prasidėsiančio Jurgos akustinių koncertų turo pasirodymas jau kitą penktadienį, gruodžio 6 d., „Menų spaustuvėje“ Vilniuje. Bilietus į švelnų, subtilų ir intymų koncertą jau galima įsigyti visose „Ticketpro“ kasose ir internetu.

Maždaug pusantros valandos truksiančiame pasirodyme atlikėjai akompanuos gyvenimo ir scenos partneris Vidas Bareikis. Koncerte skambės tiek naujausieji Jurgos darbai, tiek senieji, patys gražiausi, kurių melodijos jau įsitvirtinusios gerbėjų širdyse. Jurgos muziką galima drąsiai vadinti kelionės per gyvenimą muzika, kurioje telpa visa vaivorykštė emocijų, kurioje atgimsta prisiminimai ir vėl norisi svajoti.

REKLAMA

Naujausią albumą „Breaking The Line“ kartu su elektroninės muzikos kūrėju Leonu Somovu vos prieš keletą mėnesių, vasarą, išleidusi Jurga, jau panirusį į naujo albumo kūrybinį procesą. Naujausius atlikėjos darbus Lietuvos miestų ir miestelių klausytojai galės įvertinti jau netrukus, Jurgos gastrolių metų. Daugiau informacijos apie Jurgos akustinių koncertų turą jau netrukus.

J. Šeduikytė solinę karjerą pradėjo 2005 metais ir bene iš karto tapo viena populiariausių ir geriausių visų laikų Lietuvos dainininkių. Už solinę veiklą atlikėja Lietuvoje laimėjo visus įmanomus apdovanojimus – geriausios atlikėjos, geriausio albumo, geriausios metų dainos, geriausio debiuto, populiariausios dainos ir kitose nominacijose, yra laimėjusi prestižiškiausius apdovanojimus tarp Lietuvos atlikėjų užsienyje.

J. Šeduikytė yra laimėjusi ir ne vieną prestižinį apdovanojimą. 2007 m. rudenį Miunchene vykusiuose MTV Europos muzikos apdovanojimuose Jurga apdovanota geriausios Baltijos šalių atlikėjos statulėle, prieš tai tų pačių metų vasarą laimėjusi Baltijos dainų festivalio Švedijoje „Grand Prix“.

Pirmasis netrukus prasidėsiančio Jurgos akustinių koncerto turo pasirodymas jau kitą penktadienį, gruodžio 6 d., „Menų spaustuvėje“ Vilniuje.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų