Atlikėja Aušrinė – apie darbingą vasarą ir susitikimą su Vitalija Katunskyte: stebiuosi jos valia

Atlikėja Aušrinė Gerikienė pilnu pajėgumu grįžo prie pamėgtos veiklos – dainavimo. Moteris rengia įvairius koncertus bei pasirodymus skirtinguose renginiuose. Pasak pašnekovės, ji jau ne kartą lipo ant tos pačios scenos ir su estrados dainininke Vitalija Katunskyte.

12

Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo apie koncertus bei V. Katunskytę ir jos sveikatą.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėja Aušrinė – apie darbingą vasarą ir susitikimą su Vitalija Katunskyte: prabilo apie jos prastą sveikatą

Pasak pašnekovės, ši vasara jai kaip niekad darbinga: „Koncertai vis dar tęsiasi ir labai įtemptu grafiku. Dažniausiai per savaitę turėdavau 2 dienas poilsiui, bet po tokios ilgos pertraukos ir sėdėjimo namuose – negali atsakyti. Jeigu tik spėju, tuomet visur važiuoju. Teko ir po 3 koncertus surengti per dieną bet žmonių ovacijos ir gera nuotaika atperka visą nuovargį. Kai žinau, kad esu laukiama, tuomet ir važiuoji 400 km., kad tik nenuvilčiau savo gerbėjų.

Daug koncertų tiek pajūryje, tiek miestelių šventėse. Smagiausia būti gimtadienio staigmena, kai užsako nustebinti jubiliatus. Gerbėjai labai mėgsta mano atliekamas dainas, atsiunčia net nufotografavę tortus su mano nuotraukomis. Tai būna gera paskata kurti ir dainuoti toliau, kol turiu tiek gerbėjų ir negaliu jų nuvilti. Turiu eiti pirmyn ir kurti naujas dainas.“

Šią vasarą jai teko susitikti su daug ir kitų atlikėjų, su kuriais nesimatė ištisus metus. „Savaitgalį susitikome vestuvėse su Vitalija Katunskyte. Šią vasarą jau buvome susitikusios, kai turėjau laisvą vakarą. Lankiausi jos koncerte, kuris buvo Palangoje. Labai gerbiu Vitaliją už jos atsidavimą savo gerbėjams. Iš jos tikrai yra ko pasimokyti.

Su ja pažįstamos jau seniai. Kažkada Palangoje daugelį metų dainavome gretimose kavinėse. Po koncertų dažnai pasisėdėdavome ir draugiškai paplepėdavome. Vitalija dainuodavo vasara, todėl žinodavome, kad ją visada sutiksime Palangoje. Buvo smagu ir liko daug prisiminimų, tačiau metai bėga ir sveikata nėra geležinė. Vitalija jau kelintą vasarą pasirodo tik po keletą savaičių Palangoje. Stebiuosi jos valia ir sugebėjimu taip save atiduoti publikai. Visada su šypsena veide. Ji pašnekina kiekvieną. Netgi už tvoros stovintį žmogų, kuris gatvėje klausosi jos dainų. Ji tikra energijos bomba“, – apie V. Katunskytę kalbėjo atlikėja A. Gerikienė.

Dainininkė Aušrinė neslėpė ir to, jog V. Katunskytei dabar nėra lengva. „Žinau, kad Vitalija tikrai turi sveikatos problemų. Jai nėra lengva, bet tai, ką ji daro scenoje yra nuostabu. Linkiu jai tik sveikatos ir daugybės klausytojų meilės. Linkiu visiems kolegoms dainingo ir darbingo rudens. Tikėkimės, kad galėsime ir toliau dainuoti savo dainas gerbėjams. Naujų dainų aš pažadu, kad tikrai bus ir susitiksime koncertuose“, – viltingai sakė moteris.

 


Rašyti komentarą...
f
ferdinadas
2021-08-28 09:02:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne nuostabu po tokiu pasikeitimu sveikatai suslubuot,stiprybes,geru specelystu taisant sveikata
Atsakyti
0

n
nu
2021-08-29 00:01:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepasikelusi atlikėja ir be arogancijos
Atsakyti
0

R
Rima
2021-08-29 14:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus šaunios abi jums linkiu styprybes sveikatos ir kuribingu ateinanciu metu šaunuoles
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų