Atgal į praeitį: pirmoji Christiano Ronaldo meilė – egzotiškos išvaizdos tamsiaplaukė

Futbolo žvaigždė Christiano Ronaldo šiandien Europos čempionato finale ves Portugalijos rinktinę į kovą prieš Prancūzų vienuolikę. Tačiau jo pergalės įspūdingos ne tik ant žaliosios vejos, bet ir meilės fronte.

20

Ch. Ronaldo buvusių mylimųjų ir simpatijų sąraše – visas būrys gražuolių, įskaitant tokias garsenybes kaip modeliai Alice Goodwin ir Gemma Atkinson, žymioji paveldėtoja Paris Hilton ir net realybės šou žvaigždė Kim Kardashian. Net penkerius metus futbolininkas susitikinėjo su iš Rusijos kilusia manekene Irina Shayk, tačiau praėjusiais metais pora pasuko skirtingais keliais. Nuo tada 31 metų sportininkas buvo ne kartą pastebėtas skirtingų išvaizdžių merginų kompanijoje, bet tos vienos išrinktosios vis dar nerado.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmoji Christiano Ronaldo meilė – Jordana Jardel

O ar žinote, kas buvo pirmoji Ch. Ronaldo meilė? 2002-2003 m., kylanti futbolo žvaigždė tebuvo 18-os, jis keletą mėnesių susitikinėjo su brazile Jordana Jardel. Jaunuolius supažindino Jordanos brolis, taip pat futbolininkas Mario Jardelas, tuo metu žaidęs viename Portugalijos klube.

REKLAMA

Beje, jaunystėje dailių bruožų ir lieknos figūros Jordana mėgino siekti modelio karjeros – atrodo, kad Ch. Ronaldo visada jautė silpnybę manekenėms.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cristiano Ronaldo jachtoje mėgavosi juodaplaukės bučiniais

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Cristiano Ronaldo moterys

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų