Ateiviu panoręs tapti vyras šiurpina pasaulį: pamatykite, kaip jis atrodė anksčiau

Būdami vaikais, visi esame turėję keisčiausių svajonių, kurios suaugus arba pasimiršo, arba kelia šypseną. Tačiau 32-ejų Anthony Loffredo į savo svajonę pažvelgė pernelyg rimtai. Ateiviu panoręs tapti vyras nepabūgo subjauroti savo išvaizdos. Praeivių sutiktas gatvėje jis ne vienam sukelia šiurpą.

19

Tačiau didžiausia vyro svajonė – tapti juoduoju ateiviu – pildosi su kaupu.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anthony Loffredo

Visas vyro kūnas, įskaitant akių obuolius, išpaišytas tatuiruotėmis. Jo burnoje – perkirstas, it driežo liežuvis, o visai neseniai jis pasišalino viršutinę lūpą ir dalį nosies. Dabar vyras pripažįsta, kad šis sprendimas buvo šiek tiek neapgalvotas – jam tapo sunku kalbėti.

Prancūzas nosies pašalinimo operaciją darėsi Ispanijoje, kadangi Prancūzijoje tokios „grožio“ pracedūros laikomos nelegaliomis. Daugelis Europos šalių nepritaria operacijoms, injekcijoms, užpildams, implantams ar kitiems svetinkūniams, jei tai atliekama ne dėl sveikatos ar grožio, o siekiant modifikuoti išvaizdą.

Dar prieš kelerius metus vietiniam Prancūzijos leidiniui jis pasakojo, kad keistais padarais, žmogaus kūno mutacijomis ir transformacijomis jis susidomėjo būdamas itin jaunas, paauglystėje. Perkopęs 20-metį ir įsidarbinęs apsauginiu, atletiško kūno išvaizdus vaikinas teigia supratęs, kad ne tokio gyvenimo nori.

24-erių jis išvyko į Australiją ir netruko pradėti kūno transformaciją. Per kelerius metus jis pasikeitė neatpažįstamai ir netruko išpopuliarėti.

 


Rašyti komentarą...
Z
Zose
2021-01-26 21:03:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur jis buvo kai Dievas protą dalino
Atsakyti
-20

T
Teisibe
2021-01-26 19:45:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toki tik i durnina uzdariti nenormalus gali eiti i Laisves partija ten tokie iskripelei veisesi butu savas :-)
Atsakyti
-27

N
Nujo
2021-01-27 12:25:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paskutinis eilei stovejo
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų