• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prancūzas Anthony Loffredo (34) nori paversti save „juoduoju ateiviu“ ir jau kurį laiką artėja link šio tikslo. Šįkart socialiniame jis atskleidė savo naujausius planus nusipjauti pirštus.

Prancūzas Anthony Loffredo (34) nori paversti save „juoduoju ateiviu“ ir jau kurį laiką artėja link šio tikslo. Šįkart socialiniame jis atskleidė savo naujausius planus nusipjauti pirštus.

REKLAMA

1,4 mln. sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“ turintis Anthony Loffredo pasiryžęs paversti save „juoduoju ateiviu“, kad ir kiek tai kainuotų.

Anthony ryžosi šiurpiai kūno modifikacijai, norėdamas save paversti nežemiška būtybe. Jis nusidažė odą juodomis tatuiruotėmis, pasidarė reptilijos implantus ir pasipuošė veidą randais.

Tačiau 34-erių metų vyriškio ekstremaliausios procedūros – kūno dalių pjaustymas. Pastaraisiais mėnesiais jam buvo pašalintos ausys, nosis ir viršutinė lūpa.

Dabar Anthony atskleidė, kad nori turėti letenas su ilgais nagais, o tam teks pašalinti kelis pirštus. Socialiniame tinkle „Instagram“ jis pasidalijo „prototipu“, kaip atrodys jo ranka po operacijos.

REKLAMA
REKLAMA

Daugiau nei 83 000 žmonių pamėgo šį įrašą, palaikydami šią kelionę, tačiau kai kurie mano, kad jis nuėjo per toli. Vienas komentatorius rašė: „Kai būsi pasiekęs 100 %, nieko nebeliks.“

Kitas teigė: „Tai, kad jūs jaučiatės visiškai sveiki, reiškia, kad esate visiškai sveiki.“

„Prašau, nedarykite to, man patinka kūno modifikacijos, bet nupjauti funkcionalias kūno dalis nėra gerai.“

Trečias rašė: „Žmogau. Tau reikia pirštų.“

Tikėtina, kad Anthony neleis šiai kritikai jo sulaikyti. Nors jo atliekamos šiurpios procedūros daugeliui kelia baimę, jam tai nė motais.

Neseniai Madride, kur šiuo metu gyvena, jam buvo atlikta veido rekonstrukcija. O birželį jis pasidalijo savo planais atlikti kojos amputaciją, kad taptų labiau robotizuotas.

Anthony taip pat rizikavo atlikti liežuvio perskėlimą, kai raumeninis organas skalpeliu perpjaunamas į dvi dalis. Be to, jis išdrįso tatuiruotis akių obuolius, nors dėl tokių tatuiruočių galima apakti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Siekdamas nežemiškos išvaizdos, Anthony taip pat įsidėjo odos implantus. Tai reiškia, kad po oda dedami į reptilijas panašūs implantai, kad ji įgautų šiurkštesnę tekstūrą.

Anthony sako, kad anksčiau jis buvo „labai seksualus vaikinas“ – tačiau jautė, kad turi save transformuoti, nes tai buvo „ne tikrasis jo kūnas“.

Jis sako, kad jam nekyla problemų pritraukti priešingos lyties atstoves – apie savo transformaciją jis kalbėjo prancūzų laikraščiui „Midi Libre“ dar 2017 m.

„Sinister Isles“ išverstose citatose jis sakė: „Nuo pat mažens aistringai domėjausi žmogaus kūno mutacijomis ir transformacijomis.

Kai buvau apsaugos darbuotojas, man atėjo suvokimas. Supratau, kad gyvenu ne taip, kaip norėčiau. Būdamas 24 metų viską nutraukiau ir išvykau į Australiją.“

Smegenų operacija tegul pasidaro.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų