„Jie atsitvėrė tylos siena“, „Skandalas užtildė žvaigždes“, – tokios antraštės pastarosiomis dienomis mirga Lietuvos žiniasklaidoje.

Po šį ketvirtadienį kilusio skandalo, kai garsus dainininkas Deivydas Zvonkus buvo apkaltintas jaunos merginos išžaginimu, o šią naujieną pranešė net žinių laidos, spauda tiesiog ėmė „medžioti“ Nataliją ir jos vyrą.

Grupės „Yva“ lyderei net prireikė apsaugos, kad galėtų netrikdoma išeiti iš TV3 laidos „Rožių kerai“ filmavimo studijos ir pasiekti namus. Toks žingsnis bulvarinės spaudos ir net kai kurių Zvonkų bičiulių iškart buvo pavadintas dar vienu populiariosios pramogų pasaulio šeimos reklaminiu triuku, tačiau dabar atrodo, kad reklamą iš šios skaudžios istorijos darosi ne Deivydas su Natalija, o kai kurie pramogų pasaulio atstovai.

„Dieve, juk visa tai yra taip rimta. Šitas šleifas Deivydui liks visam gyvenimui, kaip žmonės gali būti tokie žiaurūs, buki ir nesuprasti, jog tai ne tie dalykai, iš kurių kažkas galėtų reklamuotis. Ką aš turėjau daryti, kai manęs nuo ryto pakampiais laukė žurnalistai, kai vijosi iš paskos, net bandė sugriebti už rankos? Ką komentuoti? Ką jiems sakyti? Aš pati vos kelią įžvelgiu nuo ašarų, kojos rankos dreba. Ar žmogiška taip elgtis? Ar skandalinga antraštė svarbiau, nei sąžinė ir žmogiškumas? Supraskit, mums tikrai skauda, aš nesustodama verkiu, o tos dienos, kai kilo visas šis skandalas nė neprisimenu. Tai kažkoks nesuvokiamas košmaras“, – TV3 laidai „Gyvenimas yra gražus“ šį pirmadienį atviraus Natalija Zvonkė.

REKLAMA

„Prisiekiu, aš to nedariau“, – interviu metu laidos prodiuseriui Edvardui Žičkui kartos pats Deivydas.

Paraudusios jo akys, nervingai trinamos rankos, liūdnas balsas ir iš lėto renkami žodžiai neleis suabejoti, kad Zvonkų šeima dabar išgyvena košmariškas dienas.

Laidos „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovų  laukia jautrus pokalbis, kurio metu ne kartą teko stabdyti kamerą  ir raminti Nataliją. Daugybė nemalonių klausimų ir iki šiol neišgirstų atsakymų – tiesiai iš Zvonkų lūpų.  

„Gyvenimas yra gražus“ su Natalijos ir Deivydo išpažintimis – šį pirmadienį, rugsėjo 21 dieną, 20.30 val. per TV3.Deivydas Zvonkus, TV3 nuotr.


Rašyti komentarą...
d
dsfsdf
2009-09-21 10:51:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
sdfsdf
Atsakyti
0

A
AHA
2009-09-21 10:52:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kai toj pasakoj: - gaisras, gaisras, galbekit!
kaimynai subega su kibirais o reksnys sau žvengia kad gerai išdurė. Kai pradėjo ištikrųjų degti, niekas nebėgo gelbėti, galvojo kad vėl juokauja.
Atsakyti
0

a
as
2009-09-21 10:58:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grozis, sveikata, patarimai, dietos...
Prisijunk, diskutuok, suzinok...
meetroom.lt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (47)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų