Ar pamenate serialą „Auklė“? Laikas aktorę pakeitė neatpažįstamai

Legendinis serialas „Auklė“ nemažą būrį gerbėjų turėjo ir Lietuvoje. Paskutinis serialo epizodas pasirodė 1999-aisiais, todėl retas žino, kaip per beveik dvidešimt metų pasikeitė pagrindinė serialo aktorė.

22

Pagrindinei serialo aktorei Fran Drescher 63-eji. Moteris pasikeitė neatpažįstamai. Fran tapo tikra ikona, itin išsiskyrusi aptemptais, trumpais rūbais, kuriuos ji nešiojo.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ar pamenate serialą „Auklė“? Laikas aktorę pakeitė neatpažįstamai

Tiesa, toks aktorės įvaizdis pareikalavo daugybės pastangų. F.Drescher laidoje „The Wing“ pasakojo, kad jos itin liekną figūrą sukėlė potrauminis stresas.

„10 metų prieš pradedant filmuoti „Auklę“ aš tapau žiauraus nusikaltimo auka. Kai tapau įžymia, šis įvykis iškilo į viešumą ir turėjau susitvarkyti su visu dėmesiu ir klausimais. Laimei, tuo metu lankiau terapeutą. Aš dievinau vaidinti Fran Fine, nes ji buvo paprasta ir tiesiog linksma, o mano tikrasis gyvenimas buvo tikra betvarkė. Dėl šios priežasties aš ir buvo itin plona“, – kalbėjo ji.

Ji pridėjo, kad prisiminus tuos laikus, gyvenimas tikrai nebuvo rožėmis klotas.

„Viena filmavimai, visai kas kita kas vyko už jų. Kai šou buvo parduotas, aš svėriau 64 kilogramus, o ties penktu sezonu jau 49 kilogramus“, – sako ji.

Šiandien jos svoris grįžęs į normalias ribas, moteris įveikė gimdos kaklelio vėžį. Pasak jos, ji nė kiek nepasiilgo savo senosios išvaizdos, rašo news.com.au.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2020-10-12 20:55:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi moteris, super gerai jaunai atrodo ir dabar! Kad visos 63 atrodytų taip "neatpažįstamai" :D Paziurejus, kad taip galima atrodyti tokių metų, nebebaisu ir senti :)
Atsakyti
-14

o
olie
2020-10-12 20:07:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie zurnalistiniai niekai... , - laikas keicia visus, siuo ateveju aktore puikiai puikiai atrodo savo metuose, uokie visos taip...
Atsakyti
-7

A
Aha
2020-10-12 22:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kai buvo dešimties ar dvylikos dar kitaip atrodė, ot stebuklas, keturiasdešimtmetė per dvidešimt metų paseno ir papilnėjo, šešiasdešimties nebeatrodo taip pat kaip keturesdešimties, tikra sensacija
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų