Apvogta žinoma aktorė Razmislavičiūtė-Juodė: tai ne pirmas toks atvejis

„Šiąnakt mano namo kieme, po mūsų pačių buto langais, buvo apvogtas mano automobilis. Praktiškai išardytas. Išimti katalizatoriai su visa sistema ir duslintuvu. Žala didžiulė. Automobilis nebetinkamas eksploatuoti. Kreipiuosi į visus, kas galėjote kažką pastebėti. Ypač į Margirio g. 3 ir 9 bei aplinkinių namų gyventojus. Ekspertų nuomone, darbuotasi ilgai, apie 30-40 min.“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė panevėžietė aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė.

Siaubingas garsas

Moteris apvogtą automobilį rado šiandien ryte. „Pastebėjau, kai ruošiausi vykti į darbą. Įsėdusi į automobilį ir užvedusi jį, išgirdau siaubingą garsą. Taip išsigandau, kad iškart užgesinau automobilio variklį ir išlipau iš jo. Galvojau sprogs“, – pasakojo T. Razmislavičiūtė-Juodė. „Iškart kilo mintis, kad jie nuo mano automobilio. Pakviečiau vyrą, o vyras – meistrą. Jis iškart liepė skambint į policiją, nes konstatavo, jog automobilis visas išardytas. Į „Toyota Prius“ automobilius dedami labai brangūs katalizatoriai. Padaryta žala – mažiausiai 800 eurų“, – sakė nukentėjusioji.

Darbavosi 30-40 minučių

Kaip naujienų portalui JP sakė T. Razmislavičiūtė-Juodė, į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai tvirtino, kad dažniausiai ir nukenčia būtent šios markės automobiliai. „Būna, kad katalizatorius tiesiog nukerpa. Mano atveju, jie buvo gražiai išardyti. Nebuvo nei domkrato žymių, todėl pareigūnai nustatė, kad vagys buvo palindę po pačiu automobiliu. Nustatyta, jog apiplėšimo operacija trūko apie 30-40 minučių“, – atviravo moteris.

Jau ne pirmasis toks atvejis

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis paaiškino, kad toks apiplėšimas mieste – jau ne pirmasis. „Panevėžyje ir rajone „Toyota Prius“ automobilių savininkai išties labai kenčia. Visais atvejais dingsta būtent katalizatoriai. Štai, ir praėjusią savaitę Pažagieniuose, buvo pavogtas katalizatorius iš tokio automobilio“, – aiškino T. Martinaitis.


Rašyti komentarą...
P
Pikts
2020-11-17 22:10:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog purto nuo tų juodžių, bunkių, zvonkių!!! Čia joms karma už pavardžių iškraipyma, negerbima svetimos pavardes!!! Ne tu ja suteikei, ne tau is jos tyciotis!
Atsakyti
0

v
vycka
2020-11-18 00:30:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam ji zinoma? Gal kokia porno zvaigzde?
Atsakyti
0

P
Paul
2020-11-18 18:25:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia zinoma, kad nezinoma..... Juokinga pavarde
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų