Šiandienos spaudą parduoda dvi naujienos: Mios muštynės su Zvonke ir beveik nuoga Goda Sabutytė seksualaus kalendoriaus fotosesijoje.

Paslaptis, kokiam gi kalendoriui skirta buvo ši fotosesija, paaiškėjo užvakar LNK televizijos laidoje „Kakadu“. Taip, Goda nuo šiol prie visų savo titulų galėsi prisidėti ir dar vieną - „Vakaro žinių“ kalendoriaus mergina. Netrukus pasirodysiančiame 2009 metų kalendoriuje bus labai seksualių ir pikantiškų G. Sabutytės nuotraukų.

Saldžiai visuose žiniasklaidos kanaluose eskaluojama naujiena sulaukė neįtikėtino populiarumo tarp skaitytojų, žiūrovų ir komentatorių. „Trečiadienį parodyta laida, o ypač reportažas apie Godos Sabutytės apsinuoginimą, sutraukė beveik rekordinį skaičių žiūrovų per visą „Kakadu“ laidos istoriją“, -  pasakojo LNK atstovas spaudai Gediminas Malaškevičius. Faktai kalba patys: būtent šį „Kakadu“ laidos epizodą prie televizijos ekranų stebėjo daugiau nei 600 tūkst. žiūrovų. „Į vidurį epizodo įterpėme reklamą, tačiau ji žiūrovų neišgąsdino, visi kantriai laukė reportažo pabaigos. Per kitą televiziją tuo pat metu rodytas serialas „Moterys meluoja geriau“ taip pat nepersiviliojo Godos gerbėjų“, - pridūrė G. Malaškevičius.  

Kad žavioji grupės „69 danguje“ atlikėja turi galybes gerbėjų, byloja ir kiti faktai - tai ji nuolatos laimi visus balsavimus, kur tik reikia išrinkti seksualiausią, įdomiausią, talentingiausią ar kitą „-iausią“ žvaigždę.

REKLAMA

Dabar beveik visi laikraščiai ir interneto portalai mirguliuoja Godos nuotraukomis ir tokiu dideliu komentarų skaičiumi, koks būna tik po Lietuvos pasirodymo „Eurovizijoje“. Įdomu tai, kad G. Sabutytės fotosesija „Vakaro žinių“ kalendoriui privertė užsimiršti ir didžiausius konkurentus - kitus lietuviškos žiniasklaidos leidinius.

„Jau ne pirmus metus dirbame su „Vakaro žinių“ kalendoriaus merginomis ir žinome, kad jos žiūrovams labai įdomios. Šios merginos turi ir ką parodyti, ir ką papasakoti, todėl reportažai iš kalendoriaus kūrimo užkulisių būna gražūs ir įdomūs.  Kalendoriaus merginų istorijos sukrečia ir stebina mus pačius, todėl žiūrovai gali tikėtis išvysti ir dar daugiau reportažų apie ateinančių metų „Vakaro žinių“ kalendoriaus merginas“, - pasakojo Mindaugas Sėjūnas, laidos „Kakadu“ vykdantysis prodiuseris.Aušra Prasauskaitė


Rašyti komentarą...
v
vyras
2008-09-26 22:16:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
loche ji, tik pinigelius daro is reklamu, o ji niekam neidomi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų