Apnuoginusi paauglės krūtį Madonna pavertė ją žvaigžde: džiaugiasi net mama

Josephine Georgiou – puikus pavyzdys, kaip greitai galima išpopuliarėti į pagalbą pasitelkus skandalą. Paauglė išpopuliarėjo po vieno iš Madonnos koncertinio turo pasirodymų, kurio metu pop žvaigždė, pasikvietusi 17-metę ant scenos, apnuogino jos krūtį.

30

Nors atlikėja išsigando, kad gali būti apkaltinta seksualiniu priekabiavimu, nei paauglė, nei jos mama nepateikė jokių kaltinimų. Anaiptol, abi sutartinai kalbėjo, jog tai didžiausia dovana ir jokios bėdos čia nemato. Mergina patikino, jog nei savo kūno, nei savo krūtų nesigėdija.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Madonnos apnuoginta fanė – 17-metė manekenė

Be to, Josephine Georgiou stengiasi tapti žinomu modeliu. O šią savaitę išaiškėjo ir dar vienas faktas – merginos mama yra jos vadybininkė. Dabar jau aišku, kodėl moteris neįniršo Madonnai visiems matant atidengus jos nepilnametės dukters krūtį.

Apie tai prabilusi žiniasklaida tuoj merginos puolė lyginti su garsiąja Kendall Jenner, o jos mamos – su Kris Jenner, kuri taip pat prižiūri dukros karjerą.

„Nutrūktgalviška tai, kad dabar mano mamą visi vadina Kris Jenner. Nemanau, kad norėsime tuo pasinaudoti. Iš tiesų dar niekuomet nesu sulaukusi tiek daug spaudos dėmesio. Per šį laiką neturėjau galimybės išsimiegoti, o mama miegojo dar mažiau. Tiesa, pietų valgyti dar nemečiau“, – tikino akimirksniu išpopuliarėjusi mergina.

REKLAMA

Restorane „Gold Coast“ dirbanti barista tikina, kad po užklupusios šlovės savo mamos pageidavo prireikus ją sugrąžinti į realybę.

„Pasakiau jai, kad apgailestauju, jei kartais esu pikta, alkana, nemaloni. Jeigu ką, liepiau gerai trinktelėti man per nugarą ir sugrąžinti į realybę. Aš iškart prisiminiau Kourtney Kardashian mintį „Kim, žmonės miršta. Žmonės tikrai netenka gyvybių“. Paprašiau, kad mama man tai primintų, jei per aukštai užriesiu nosį“, – tikino žvaigždutė.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2016-03-24 17:11:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visos paugles vienodos jos savo kuno dalim nori greitu pinigu ir sloves. O paskui rekia , kad prie ju vyresni vyrai kabinejasi ir isnaudoja.
Atsakyti
-2

A
2016-03-24 19:51:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikėtų teigti, kad visos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų