Antro vaiko besilaukianti Mila Kunis: be makiažo ir su apvaliu pilvuku

Aktorė Mila Kunis pirmą kartą pastebėta viešumoje po pareiškimo apie antro kūdikio laukimą kartu su aktoriumi Ashtonu Kutcheriu.

20

Pora neseniai šią žinią patvirtino žiniasklaidai.

Holivudo įsimylėjėlių pirmagimė Wyatt pasaulį išvydo 2014 metų spalį, o prieš dvi savaites jų atstovas žurnalui „People“ patvirtino, kad mažoji mergaitė netrukus taps vyresniąja sesute.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antro vaiko besilaukianti Mila Kunis: be makiažo ir suapvalėjęs pilvukas

32 metų Milos nėštumas kai kuriems gerbėjams gali būti netikėtumas, nes dar praėjusį mėnesį, kai reklamavo naują komediją „Bad Moms“, ji tvirtino, kad nesilaukia, nors ir sakė, kad labai norėtų didesnės šeimos su Ashtonu.

„Nesu nėščia, ... bet absoliučiai noriu vieną dieną turėti daugiau vaikų, tikrai“, – tada sakė ji „Entertainment Tonight“.

Tačiau nepaisydama to, kad jai labai patinka būti mama, Mila yra juokavusi, kaip rūpinimasis dukrele nuolat kelia jai baimę.

„Ji beprotiška. Vaikai beprotiški, – anksčiau, kalbėdamasi su „People“, juokėsi Mila. – Tikrai nesuprantu, kaip jie išvis visi yra gyvi.“

Antroji aktorės pusė Ashtonas per JAV televizijos pokalbių laidą „The Ellen DeGeneres show“ taip pat pakalbėjo šiuo klausimu ir laidos vedėjai komikei Ellen DeGeneres apie Wyatt sakė: „Ji nuolat bando užsimušti. Pavyzdžiui, ji nesupranta, kad tai skardis ir tai gali būti pavojinga. Ji tiesiog nušoks. Ji dar nežino. Galvotum, kad jie ateina su instinktais dėl ugnies ir kritimo iš aukštai, bet – ne.“

Mila ir šešeriais metais už ją vyresnis Ashtonas susipažino filmuodamiesi komiškame seriale „Tas 8-ojo dešimtmečio šou”, bet romantiški poros jausmai užsimezgė vėliau, 2012 metais. Seni draugai susituokė 2015 metų liepą.


Rašyti komentarą...
T
Tomukas
2016-06-22 19:00:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Myleciau ir su pilvuku ir su celiulitu , visad galima pasitaisyti :) eitume dviese biegioti , na jei nesigautu vistiek myleciau :-) Grazi ir smaiksti aktore :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų