REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Andželika Petrauskaitė-Angelou (Agnės Papievytės nuotr.) (tv3.lt fotomontažas)

Viena ryškiausių ritmenbliuzo ir soulo muzikos atlikėjų Lietuvoje Angelou grįžta su nauju singlu „Saulė“.

5

Viena ryškiausių ritmenbliuzo ir soulo muzikos atlikėjų Lietuvoje Angelou grįžta su nauju singlu „Saulė“.

REKLAMA

Su juo atlikėja pradeda naują etapą – pavasariškos šilumos pripildytą dainą išleidžia kartu su muzikos leidybos gigante Lietuvoje „Warner Music Baltics“.

Naują singlą Angelou pristato po dviejų metų pertraukos.

Būtent prieš tiek laiko išleistas albumas „Fazė“, kuris 2021 m. tapo klausomiausiu lietuvės moters atlikėjos albumu Lietuvoje.

„Saulė“ pasirodo tuo metu, kai jos visi labiausiai ir laukiame. Tai itin šiltas ir pavasariška nuotaika dvelkiantis kūrinys, kuris bent akimirkai leis pamiršti niūrius ir pilkus orus.

„Daina gimė gūdžią žiemą nekantriai laukiant pavasario. Norėjosi parašyti dainą, kuri praskaidrintų nuotaiką ir suteiktų pozityvumo. „Saulė“ taip pat yra apie dviejų žmonių siekį atrasti šilumą vienas kito draugijoje“, – apie naują singlą pasakoja Angelou.

REKLAMA
REKLAMA

Angelou – „Saulė“

Kūrinys pasirodė kartu su išskirtiniu ir dainos idėją itin papildančiu vaizdo klipu.

Įkvėpimo jam semtasi iš 2000-ųjų MTV vaizdo klipų ir kino filmo „Gęstanti saulė“. Klipą režisavo Gerda Remeikytė, kūrybos vadovas Vitalijus Puzyriov.

REKLAMA

„Klipe neprisirišome prie konkrečios istorijos ar siužeto linijos. Režisierė Gerda norėjo perteikti vidines šviesos ir šilumos paieškas savyje, o klipo veikėją simboliškai perteikti kaip saulę ir šviesą sau pačiai“, – sako Angelou.

Atlikėja šiuo metu daug laiko praleidžia garso įrašų studijoje ir nekantrauja kada galės pasidalinti naujausia kūryba su klausytojais.

Naują Angelou singlą gyvai bus galima išgirsti specialiame akustiniame koncerte Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje kovo 16 d.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų