Amy Winehouse mama nujautė atlikėjos mirtį: „Jau buvau su viskuo susitaikius“

Nuostabaus balso savininkė, žvaigždė, džiazo karalienė, maištininkė, alkoholikė, narkomanė, beprotė. Per visą trumpą britų dainininkės Amy Winehouse gyvenimą jai buvo lipdomos įvairiausios etikėtės.

6

Didžiules karjeros aukštumas pasiekusi dainininkė nuo alkoholizmo mirė 2011-ųjų liepą. 27-erių Amy minėtų 35-ąjį savo gimtadienį, deja, jauna atlikėja iškeliavo Anapilin apsinuodijusi svaigalais.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Amy Winehouse mama nujautė atlikėjos mirtį: „Jau buvau su viskuo susitaikius“

Ne tik Amy gyvenimą, bet ir mirtį gaubia paslaptis. Moteris prisijungė prie mistinio „27 Club“ dar kitaip vadinamo „Forever 27“ („Klubas 27“ arba „Visada 27“ liet.), kuriam priklauso nemažai garsių žmonių, mirusių, pasiekus šią amžiaus ribą. Tokio amžiaus mirė dainininkai: Kurtas Cobainas, Jamesas Morisonas, Jimis Hendrixas, Janis Joplin ir nemažai kitų.

Išskirtiniu stiliumi žavėjusi Amy nevengė tatuiruočių, kurios simbolizavo kiekvieną jos gyvenimo tarpsnį ar išgyvenimą. Kaip kad ant rankos buvęs atvaizdas. Šį piešinį Amy pasirinko mylimos močiutės Cynthios garbei.

2006-aisiais senelės mirtis palaužė atlikėja, anot šaltinių, Cynthia jai buvo viskas, o jas siejo labai stiprus ryšys.

Henry Hate'as ištatuiravęs žymiąją tatuiruote pasakojo, kad Amy į saloną atėjo išsiblaškiusi, ji rankose laikė knygą su jaunos močiutės nuotraukomis. Moteris piešiniui suteikė ypač asmenišką reikšme, todėl mažai kas žinojo, ką ji reiškia.

Karjera pasistūmėjo 2003-aisiais, kuomet išskirtinio balso savininkė išleido debiutinį albumą „Frank“. Praėjus trims metams atlikėja išleido milijoniniais tiražais parduotą „Back to Black“ dainų rinkinį. 2008-aisiais dainininkė pelnė net aštuonias „Grammy“ statulėles.

Deja, atvirkščiai nei karjera, asmeninis gyvenimas atlikėjai nebuvo rožėmis klotas. Moteris ilgai kovojo su priklausomybe narkotikams, o dar vėliau įniko į alkoholį. Skaudžiausią gyvenimo tarpsnį Amy išgyveno išsiskyrusi su mylimu Blake‘u Fielderiu-Civiliu.

Anot A. Winehouse, jai buvo sunku priimti netikėtai užklupusią šlovę. „Nemanau, kad kada nors būsiu garsi. Nemanau, kad galėčiau su tuo susitvarkyti“, – lemtingus žodžius kadaise tarė Amy Winehouse.

Tiesa, viename interviu Amy mama prisipažino, kad nujautė dukros mirti. Anot jos, dukrą ji matė mirties išvakarėse, tada buvo tik laiko klausimas, kada Amy išeis.

„Jau buvau su viskuo susitaikius. Nemaniau, kad viskas nutiks taip greitai. Jos kūnas buvo čia, tačiau mintys ir siela nebebuvo šalia“, – širdį išliejo atlikėjos mama.

Gėrė kas 20 minučių, narkotikams išleido per pusę milijono

 

Prabilo ir atlikėjos geriausias draugas Tyleris Jamesas. Vyras teigia, jog ją pražudžiusiems narkotikams dainininkė išleido beveik 600 tūkst. eurų. 

REKLAMA

Dienraščio „The Daily Mail“ savaitgalinėje skiltyje „The Mail on Sunday“ publikuotame tekste T. Jamesas prisiminė, kaip Amy įsinešė narkotikų į lėktuvą pakeliui į Miustiko salą, kurioje ši turėjo nuo savo priklausomybių gydytis. 

Miustiko saloje Jamesas ir Winehouse svečiavosi pas dainininką Bryaną Adamsą, turėjusį ir kitų žymių kaimynų. Amy nepasirodžius vakarienės, legendinis rokeris Mickas Jaggeris nuramino Jamesą. „Nesinervink, jai viskas bus gerai. Šio pasaulio žmonės tai patiria“, – kalbėjo Jaggeris. 

T. Jamesas straipsnyje prisiminė 2004 metus, kai Amy Winehouse pradėjo vartoti alkoholį. Tais pačiais metais jai pradėjo reikštis obsesinio kompulsinio sutrikimo požymiai. Amy tikino, kad gerti reikia kas keliasdešimt minučių ir taip visą dieną išlikti girtai – tuomet, pasak jos, turėjai per daug neprisigerti. Tuo metu dainininkė su Tyleriu kasdien lankydavosi bare, kur susitiko ir su savo būsimu vyru. 

Tyleris Jamesas papasakojo apie Amy santykių su Blake Fielder Civil pradžią. Pasak jo, simpatija greitai tapo daug daugiau. „Jis buvo tiesiog simpatija. Ji sedėdavo bare ir žiopsodavo į jį. Jei buvai jauna mergina, kuriai pradeda patikti blogiečiai ir bėdos, jis buvo tavo svajonių vaikinas“, – rašė T. Jamesas. Kai Amy ir Blake išsiskyrė, ji dar labiau įniko į alkoholizmą. Porelei vėl susiėjus ir susituokus, ji pradėjo vartoti heroiną, vėliau sugriovusį jai gyvenimą. 

Amy bičiulis prisiminė tuos laikus, kai jos buvo paprašyta įrašyti dainą Džeimso Bondo filmui. Mergina tuo metu buvo taip įnikusi į narkotikus, kad įrašų studijoje nuolat buvo apsvaigusi: „Ji sedėdavo tokia „apsinešusi“ nuo heroino, kad jos akys versdavosi akiduobėse. Ji nenulaikė gitaros“, – rašė Tyleris. Po kelių nesekmingų bandymų, „Bondiadai“ turėjęs atitekti kūrinys buvo perduotas kitam atlikėjui. 

Bene labiausiai šokiruojantį faktą Tyleris Jamesas atskleidė publikacijos pabaigoje. Pasak jo, Amy Winehouse priklausomybė ją taip įtraukė, jog ši narkotikams išleido daugiau nei pusę milijono eurų. „Ji gailėjosi savo gyvenimo pasirinkimų. Kartą ji man pasakė: „Aš išleidau 500 tūkstančių narkotikams. Galėjau nusipirkti namą. Galėjau tau nupirkti namą.““, – teigė T. Jamesas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų