Amerikos žiniasklaida skelbia apie lietuvį, parduodantį FTB furgoną Parodė slaptą įrangą

Niekam ne paslaptis, kad internete įmanoma nusipirkti praktiškai viską. Neretai, pirkiniai ir prajuokina, ir sukelia nuostabą. Šįkart Jungtinių Amerikos Valstijų žiniasklaidos dėmesį patraukė internetiniame „eBay“ aukcione pardavinėjamas senovinis FTB (Federalinis tyrimų biuras) mikroautobusas.

10

Kaip paaiškėjo, senovinio automobilio savininkas yra lietuvis Gintaras Senfeldas, gyvenantis Šiaurinėje Karolinoje, Kery mieste.

Vyriškis ieškojo darbui tinkamo sunkvežimio, kai už jo akių netikėtai užkliuvo 1980-ųjų serijos FTB darbe naudotas automobilis, kurį dabar lietuvis nusprendė parduoti „eBay“ svetainėje.

Gintaras Senfeldas vietinei žiniasklaidai sakė, kad jis surado 1989 m. gamybos „Dodge Ram 350“, kuris, jo teigimu, buvo naudojamas FTB tyrimuose ir pirmiausiai buvo parduotas JAV vyriausybės aukciono svetainėje.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Amerikos žiniasklaida skelbia apie lietuvį, parduodantį senovinį FBI mikroautobusą

Furgonas turi daug išskirtinių savybių, tokių kaip tualetą, papildomas 12 voltų automobilio baterijas, TV monitorius ir vaizdo įrašymo įrangą.

Senfeldas sakė, kad automobilio išorėje yra įmontuoti slapti mikrofonai.

„Apie įrengtus mikrofonus sužinojome tada, kai nuėmėme šonines juosteles. Jie yra paslėpti priekiniuose ir užpakaliniuose žibintuose. Štai kodėl visur yra mažų skylių“, – sakė Gintaras.

G. Senfeldas taip pat teigė, kad automobilio viduje buvo antrankių, žiūronų ir netgi likusių vaizdo įrašų iš senų FTB archyvų. Transporto priemonėje yra keletas mažų skylučių, pro kurias fotoaparatais nepastebimai galima fiksuoti kadrus.

„Automobilis turi viską, kad būtų tinkamas naudojimui slaptose užduotyse“, – sakė lietuvis kanalui CBS Šiaurės Karolinoje.

„eBay“ aukcione šis automobilis pasirodė praėjusį pirmadienį, o jo pradinė kaina buvo maždaug 15 JAV dolerių, iki praėjusio šeštadienio ji išsaugo iki 15 000 JAV dolerių. Aukcionas baigėsi tik vakar, galutinė kaina – 18 700 JAV dolerių.

Iki šiol G. Senfeldas nebuvo susisiekęs su FTB dėl vagono.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų