Amerikietis atgavo auksinį laikrodį, pavogtą prieš penkis dešimtmečius

Garbaus amžiaus Niujorko gyventojas atgavo auksinį laikrodį, kuris iš jo buvo pavogtas prieš 53 metus, kai vyras tarnavo JAV laivyne. Tai pirmadienį pranešė agentūra UPI.

Auksinį rankinį laikrodį, papuoštą 23 brangakmeniais ir raižiniu, Edui Grigorui 1958 metais mokyklos baigimo proga padovanojo jo teta. Po metų laikrodis buvo pavogtas Virdžinija Bičo mieste, kur jis tarnavo JAV karinėse jūrų pajėgose.

Po 53 metų E. Gregoro namuose suskambėjo telefonas. Las Vegaso gyventoja Pat Herrick pasiteiravo, ar jis kadaise netarnavo karo laivyno bazėje Virdžinija Biče ir ar neužstatė ten auksinio laikrodžio.

Kaip paaiškėjo, P. Herrick motina Virdžinija Biče turėjo nedidelį viešbutį ir gazuotųjų gėrimų parduotuvę. Dažni jos klientai buvo jauni jūreiviai, kurie ne visada turėdavo pinigų sąskaitai apmokėti. Tada šeimininkė prašydavo užstato, kurio atsiimti daugelis nebegrįšdavo.

Po motinos mirties P. Herik aptiko tarp jos daiktų dėžutę su užstatytomis brangenybėmis, kurių viešbučio savininkė taip ir nepardavė. Tarp jų buvo ir E. Gregoro auksinis laikrodis, kurį moteris nusprendė grąžinti. P. Herik sužinojo savininko vardą iš užrašo ant laikrodžio korpuso ir rado jį per internetą.

Buvęs jūreivis sakė, jog jį iki ašarų sujaudino P. Herik ir jos vyro pastangos surasti laikrodžio savininką. „Aš saugosiu laikrodį iki gyvenimo pabaigos, paliksiu jį anūkui ir papasakosiu nuostabią jo istoriją“, - pareiškė E. Gregoras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų