Aleksandras Pogrebnojus apie Donato „eurovizinį“ įvaizdį: išdraskykit tą paukščių lizdą

„Eurovizijoje“ Lietuvai atstovaujantis Donatas Montvydas jau kelias savaites džiaugiasi dideliu žiniasklaidos ir gerbėjų dėmesiu. Sekamas kiekvienas dainininko žingsnis, aptariami jo drabužių deriniai. Vis dėlto neseniai pristatyta dainininko šukuosena sulaukė daugiau kritikos nei pagyrų.

30

„Valandą laiko aš dirbau su savo garbanomis... Ne, juokauju, nereikia su jomis dirbti, jos yra tokios natūralios. Tačiau mes kryptį teisingą joms rinkome“, - ant raudonojo kilimo Stokholme su žurnalistais šmaikštavo atlikėjas.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas išsirinko aprangą „Eurovizijos“ scenai

Tuomet jis atskleidė, kad nebevilkės mėlynojo švarko, tačiau kritikai teigia, kad reikėtų atsikratyti ir dabartinės garbanų šukuosenos. Nors nėra patvirtinta, ar taip Donatas Montvydas atrodys ant didžiosios scenos, tačiau kritikos nesulaikė daugelis žymių šalies žmonių.


TAIP PAT SKAITYKITE: 

„Eurovizijos“ žvaigždžių vadybininkė: nenoriu jūsų įžeisti, tačiau Donny Montell nelaimės

Užsienio žurnalistai: Ką Donny padarė su savo plaukais?


Šįkart žodžių į vatą nevyniojo dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, kuris savo aštria nuomone pasidalino „Facebook“ tinkle:

REKLAMA

„Nenorėjau nieko apie Donato „eurovizinį“ įvaizdį rašyti, bet tenka, nes po to gali būti jau pavėluotai. Paklausykit mano kuklaus patarimo: išdraskykit / sutvarkykit tą paukščių paliktą lizdą, nežinia, iš kur atsiradusį vietoj šukuosenos jam ant galvos. Dabar Montvydas darosi labai panašus į tikrą kazoką. Ką, nematot, kad jo tipažas labai primena garsų prancūzų aktorių Alain Delon jaunystėje? Pajauskit skirtumą! Tokio stiliaus šukuoseną jam ir reikia kurti, šis triukas – užtikrintas... Puikiai suveiks ir šiandien, o drąsūs eksperimentai sveikintinas dalykas, bet laiku ir turint saiko jausmą... Reziumė: reikia daugiau rock & roll, ir viskas bus gerai... Linkiu sėkmės šį vakarą!“ – kritikos negailėjo žinomas mados kūrėjas.

„Eurovizija“ – jau šešiasdešimt metų iš eilės vienas populiariausių ir didžiausių ne sporto renginių Europoje ir pasaulyje. Pasirodyti šioje scenoje – pasaulinės šlovės trokštančių atlikėjų svajonė.

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stokholmą sudrebino galingas „Eurovizijos“ šou


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų