Aktualijų laida „Karštai su tv3.lt“: partijų pažadai – ar jie realūs, ar tik masalas rinkėjams privilioti?

Šį pirmadienį aktualijų laida „Karštai su tv3.lt” kalbės apie partijų pažadus: ar jie realūs, ar tik masalas rinkėjams privilioti? Ar žmonės dar tiki partijų pažadais? Studijos svečiai – valdančiųjų lyderis Ramūnas Karbauskis ir politikos apžvalgininkas Vladimiras Laučius.

Laidos metu bus priminta, ką prieš ketverius metus mums žadėjo valdančiosios daugumos vedliai. Laidos vedėjai Mindaugas Sėjūnas ir Artūras Anužis R. Karbauskiui žėrė vieną po kito klausimus: Kodėl nepasiekė europietiškų išmokų žemdirbiams? Kodėl neiškėlė ministerijų į Kauną? Kodėl nesumažino Seimo narių skaičiaus? Kodėl neįsteigė valstybinio banko ir specializuotų alkoholio prekybos parduotuvių? Kodėl neįvedė dvigubos pilietybės?

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laučius: „Nė viena partija negali įgyvendinti to, ką žada“

R. Karbauskis atsakė lakoniškai: „Mes padarėme viską, ką galėjome“.

Tuo tarpu politikos apžvalgininkas Vladimiras Laučius išsakė mintį, kad naivu tikėtis, jog pažadai būtų įgyvendinti. „Realiai nė viena partija negali įgyvendinti visko, ką žada. Rinkiminiai pažadai yra viso labo tik lozungai. Ir tikėtis, kad jie bus įgyvendinti yra labai naivu“, sakė V. Laučius.

O pačias rinkimines programas politikos apžvalgininkas įvardina tik kaip norų ir lūkesčių rinkiniu. „Programa –  ne tai, kas bus įgyvendinta ir net nereikia to tikėtis pažodžiui, o ko norėtų, kad būtų. Jei politikų ir žmonių norai, lūkesčiai sutampa – už juos ir balsuojama“, komentavo V. Laučius.

Paklaustas apie šių metų tikslus ir pažadus, R. Karbauskis atsakė: „Tikslas yra vienas – kad gyvenimas pagerėtų, dirbti žmonių gerovės labui. Jei visi politikai tai suvoktų ir dėl to dirbtų, visai kitoks ir Seimo įvaizdis būtų“, sakė politikas. 

Dar daugiau apie šių metų partijų pažadus šiandien, 19.30 val. laidoje „Karštai su tv3.lt” per TV3! Laidą taip pat galite stebėti internete – tv3.lt ir per TV3 Play. 


Rašyti komentarą...
S
Staska
2020-10-05 14:18:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rinkimai yra žmonėms mulkint. Ir taip amžinai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų