Aktoriaus R. Šimukausko atostogų planus pakoregavo mažametė dukra

Žinomas televizijos ir teatro aktorius Ramūnas Šimukauskas – tikras parodijos meistras. Lengvai įsikūnijantis į šimtus skirtingų vaidmenų talentingas vyras juokauja tokią profesiją pasirinkęs visai netikėtai. Apsilankęs jau paskutinėje šio sezono kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“, aktorius pasakos apie aistrą maisto gamybai, savo neeilinę profesiją ir jos dėka atrastą gyvenimo meilę – žmoną ir dukros Elzės mamą Robertą.

Jau šį šeštadienį ankstyviausieji televizijos žiūrovai turės galimybę paskutinį kartą šį sezoną išvysti laidą „Virtuvės istorijos“. Joje kartu su profesionalia šefe Ilona Juciūte suksis ir žinomas aktorius R. Šimukauskas kartu su žmona Roberta.

„Mes susipažinome teatre – aš teatre dirbau vadyboje, rūpinausi spektakliais, kuriuose jis vaidindavo, o jis buvo aktorius. Po truputį taip atsitiko, kad tapome pora“, – savo ir vyro pažinties istorija su laidos žiūrovais dalinsis R. Šimukauskienė.

Moteris atskleis, kad Ramūnas – tikras kulinaras, todėl namuose virtuvėje dažniausiai sukasi būtent jis. „Namuose Ramūnas yra labai šeimyniškas ir man pavydėtų ne viena moteris – jis labai mėgsta gaminti. Jei kažkas paklaustų, kas pas mus namie gamina, tai dažniausiai gamina jis. Jo mėgstamas patiekalas, vienareikšmiškai, kotletukai“, – pasakos R. Šimukauskienė.

REKLAMA

Aktorius kartu su žmona Roberta augina dviejų su puse metų dukrelę Elzę, kuri šiek tiek pakoregavo šeimos atostogų planus. „Kai gimė Elzytė, mūsų atostogų planai šiek tiek pasikoregavo ir mes jas organizuojame ten, kur vaikas gerai jaustųsi, kur būtų saugu ir įdomu. Aišku, norėtumėme ir dviese pabėgti“, – šypsodamasi sakys R. Šimukauskienė.

Kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankiusi pora taip pat atviraus apie savo santykius ir teigs, kad meilė iš pirmo žvilgsnio galima tik ankstyvoje jaunystėje, o su branda ateina ir tikrieji jausmai.

Linksmą ir atvirą aktoriaus R. Šimukausko ir jo žmonos Robertos interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9 val. paskutinėje šio sezono kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų