REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aktorės, laidų vedėjos Whoopi Goldberg (66) vieši pasisakymai apie Holokaustą sukėlė tikrą skandalą – moteris dėl „įžeidžiančių“ komentarų nušalinta nuo televizijos ABC laidos „The View“.

Aktorės, laidų vedėjos Whoopi Goldberg (66) vieši pasisakymai apie Holokaustą sukėlė tikrą skandalą – moteris dėl „įžeidžiančių“ komentarų nušalinta nuo televizijos ABC laidos „The View“.

REKLAMA

Internete po pirmadienio pokalbių laidos „The View“ kilo pasipiktinimų banga –  žmonės reagavo į aktorės Whoopi Goldberg pasakymą, kad „holokaustas nebuvo susijęs rase“, rašo portalas people.com.

„Nors Whoopi atsiprašė, aš paprašiau jos skirti laiko, apmąstyti savo komentarų poveikį. Visa „ABC News“ organizacija yra solidari su žydais kolegomis, draugais, šeimomis ir bendruomenėmis“, – antradienį „Twitter“ paskyroje parašė „ABC News“ prezidentas Kimas Godwinas.

„Twitter“ platformoje CNN vyresnysis žiniasklaidos reporteris Oliveris Darcy paviešino tariamą el. laišką, išsiųstą ABC darbuotojams, kuriame toliau buvo aptariami Goldberg komentarai. Juose buvo rašoma: „Žodžiai yra svarbūs ir mes turime žinoti, kokį poveikį jie daro“.

REKLAMA
REKLAMA

Sprendimas nušalinti Whoopi Goldberg iš tiesioginio eterio buvo priimtas po to, kai ji antradienį atsiprašė už pirmadienį laidoje išsakytus netaktiškus komentatus apie holokaustą.

REKLAMA

„Jaučiu atsakomybę už žodžius, kuriuos pasakiau neapgalvotai. Jie nuliūdino tiek daug žmonių, nors to daryti niekada neketinau. Dabar suprantu, kodėl, ir esu labai dėkinga už informaciją, kurią gavau, nes ji buvo tikrai naudinga ir padėjo man suprasti skirtingus dalykus.

Kalbėdama apie tai, kad Tenesio mokyklų taryba vienbalsiai nubalsavo už grafinio romano apie Holokaustą pašalinimą, pasakiau, kad holokaustas buvo vykdytas ne dėl rasės, o dėl žmonių nužmogėjimo. Iš tikrųjų jis susijęs su rase, nes Hitleris ir naciai žydus laikė žemesne rase“, – sakė Whoopi Goldberg. Aktorė dėl žodžiais padarytos žalos iš laidos nušalinta dviems savaitėms. W.Goldberg komentarai pasirodė praėjus kelioms dienoms po Tarptautinės Holokausto aukų atminimo dienos, kurią visas pasaulis mini sausio 27-ąją.

Taip paminima diena, kai 1945 m. Raudonoji armija iš Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvino  kalinius. Taip pat pagerbiami šeši milijonai žydų ir milijonai kitų mažumų žmonių, kurie buvo nužudyti nacistinės Vokietijos laikais.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų