Aktorei Jackaitei – 2 netektys: tą pačią dieną nuo koronaviruso mirė ir teta, ir dėdė

Žinoma aktorė Eglė Jackaitė šį pirmadienį socialiniuose tinkluose paviešino įrašą, kuriame pasidalijo savo mintimis bei prabilo, kad visai neseniai teko išgyventi 2 skaudžias netektis. 

11

Kaip rašė Eglė, praėjusį ketvirtadienį nuo koronaviruso mirė jos teta, o po keletos valandų – ir jos dėdė.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktorei Jackaitei – 2 netektys: tą pačią dieną nuo koronaviruso mirė ir teta, ir dėdė
 

Abu artimieji mirė Šiaulių ligoninėje.

Tiesa, savo įrašu Eglė skatino žmones nebijoti, tačiau kiekvieną dieną stengtis būti geriausiomis įmanomomis savo versijomis.

„Gyvenimas – visoks. Juoda – balta. Šilta – šalta... Nestabilus pasaulis... Viskas, kas aplink mus vyksta, juk yra neteisingo gyvenimo pasekmė. Nesusikalbėjimai, pyktis, nuoskaudos, kaltinimai, smerkimas, teisimas, abejingumas ir globalinis atšilimas, Covid-19.

Juk ką pasėjom – tą ir pjauname. Tas pavojingas virusas beveik metai gyvuoja ir palietė daugelį iš mūsų – vienus silpniau, kitus stipriau, kai kuriuos – negrįžtamai.

Praėjusį ketvirtadienį, nuo šios klastingos ligos, mirė mano teta – tėčio sesuo Danutė, ir po keletos valandų, toje pačioje Šiaulių ligoninėje, koronos skyriuje, ir mano dėdė – mamos brolis Rinaldas, kurį vakar išlydėjome į paskutinę kelionę. 

Dievas davė – Dievas pasiėmė. Išėję Anapilin ilsėkitės ramybėje. Jūs liekate gyvi mūsų širdyse ir atsiminimuose…

Kiekvienas turime savo likimą. Kol esame šioje gyvenimo kelionėje – kaskart turime  galimybę būti geresniais ir mylėti visą aplink!

Pasitikėkim, tikėkim, mylėkim ir nieko nebijokim! Juk kvaila bijoti to, kas nuo mūsų nepriklauso. Bijokim, kiek patys galime blogo padaryti sau ar kitam. Kokia laimė, kad dažnai turime pasirinkimą, kokiais būti, ir kaip elgtis. Ačiū Dievui!

Didelis džiaugsmas ir dėkingumas užlieja, nes žinau – kiekviena diena yra dovana!“ – rašė žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
S
Siga.....
2020-11-30 21:22:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuoširdi uźuojauta...Jums visiems....stiprybės...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų