Aktorė Žiedūnė Mardosaitė – apie brangiausią personažą ir kuriozus filmavimo aikštelėje: prabilo apie intymias scenas

Aktorė Žiedūnė Mardosaitė – tikras nenustygstančio vietoje žmogaus pavyzdys. Moteris ne tik vaidina serialuose, bet ir veda renginius, šventes. Naujienų portalui tv3.lt Žiedūne papasakojo, kaip visur spėja, koks vaidmuo su ja pasiliko iki šiol ir atskleidė kurioziškiausią situaciją filmavimo aikštelėje. 

Karantino metu Žiedūnė kartu su šokėju Justinu Mejeriu ėmėsi naujos veiklos – bičiuliai kuria video tinklaraščius – vlogus – ir kelia juos į savo YouTube kanalą. Mergina tikina, jog ši idėja kilo iš noro suteikti žmonėms gerų emocijų: 

„Mes filmuojame vlogus. Tai buvo karantino sumanymas, pagalvojome, kad reiktų atidaryti „Youtube“ kanalą ir sukurti kažką faino ir linksmo. Norėjome suteikti žmonėms džiaugsmo, pasilinksminimo būdą. Žmonės irgi neturi ką veikti per karantiną. 

Mūsų vlogai yra kuriami be kažkokių išankstinių reikalavimų sau, jie yra apie paprastumą, apie tai, kokie mes esame. Vienas iš sukurtų vlogų vadinosi „ką veikti karantino metu“. Tiesiog šaudėme idėjas. Tiesiog dalinomės tuo, kuo patys gyvename. 

Aišku, dabar ta veikla sustojo, nes viskas atsidarė, vasarą yra kitų planų. Bet nuo rudens vėl planuojame pradėti“, – šypsosi Ž. Mardosaitė. 

Žiedūnės gyvenime veiklos tikrai daug – mergina ne tik užsiima aktoryste, bet ir organizuoja bei veda įvairius renginius bei šventes. Nusistebėjus, kaip jai pavyksta viską spėti, mergina atsidūsta – kartais pati nesupranta, kaip viską sutalpina į 24 valandų trukmės paras, ir tikina, jog aktorystės nekeistų į nieką:

„Kartais man pritrūksta valandų dienoje, kartais dirbu aštuonias dienas per savaitę. Bet man patinka toks gyvenimo būdas, patinka nuolatinis jaudulys ir stresas prieš dieną. Filmuojuosi, tuo pačiu metu organizuoju ir koordinuoju renginius, šį sezoną vestuvių labai daug. Norisi išnaudoti tą laiką, kai viskas galima, todėl tiek daug ir darbų.

Aš vis prisimenu aktorystę, nes turiu teatro ir kino bakalaurą. Tikrai tos patirties yra, filmavausi seriale „Kam ta meilė“, kur vaidinau pagrindinį vaidmenį. Su nostalgija prisimenu tuos laikus, kai buvo kasdien filmavimai. 

Kiekvienas aktorius sutiks, kad darbai pas aktorių yra nuo projekto iki projekto. Dabar šiek tiek reikia palaukti kažko naujo. Galbūt bus trečias sezonas šio serialo. 

Antroje vietoje neabejotinai – renginių organizavimas, vedimas, vestuvės. Man patinka bendrauti su žmonėmis, matyti jų meilę, laimę, už ją džiaugtis. Tai irgi galima priskirti vaidybai – turbūt mūsų, aktorių, dalia tokia – vis ką nors vaidinti“, – tikina Žiedūnė. 

Jaunai aktorei jau yra tekę įsikūnyti į ne vieną personažą. Visgi, pasak jos, labiausiai su ja pasiliko vienas – Liucės vaidmuo iš serialo „Kam ta meilė“: 

REKLAMA

„Pagrindinį vaidmenį man teko vaidinti gyvenime tik vieną. Ten labai viskas gražiai susižaidė, nes daug savęs įdėjau, savo patirčių. Buvau pakankamai šviežias aktorius, viskas ėjosi sava vaga. 

Vėliau jau kai atsirado kitų vaidmenų ir reikėjo labai greitai įsikūnyti į personažą, tada yra sudėtingiau – per trumpą laiką turi įjungti personažą, kurio prašo režisierius. 

Man labiausiai patinka tie ilgalaikiai personažai, su kuriais gali susigyventi, suprasti jo emocijas ir patirtis – taip buvo su Liuce. Visa kita – profesionalumo klausimas. 

Liucė ir liko su manimi. Bet tai buvo ir žiūrovų įtaka, nes visi mane ir įsivaizdavo tokią. Tada pradedi iš tiesų gyventi tuo, o personažas man buvo labai artimas. Netgi jai įvykusios situacijos man artimos. Aš labai į ją įsikūnijau ir pasakiau sau „gerai, važiuojam. Pabūsiu Liucė“.

Smagu užsidėti tą kaukę kartais. Iki dabar šaukia Liuce, nors serialas baigėsi jau prieš metus“, – personažo sėkme džiaugiasi aktorė. 

Ko gero ne paslaptis, jog aktoriaus darbe pasitaiko ir kurioziškų situacijų. Paklausta apie jas, Žiedūnė prisiminė vieną įvykį filmavimo aikštelėje: „Turėjome sceną, kurioje man reikėjo išpilti kavos puodelį partneriui ant rūbų. Turėjome tik vieną dublį ir aplinkui buvo baltos sienos, kurias reikėjo labai saugoti. Man pasakė, kad jei ką taikyčiau tik į aktorių ir viskas. 

Pyliau tą kavą...ir apipyliau visas sienas, bet ne aktorių. Aišku, scena pavyko, išvaidinau. Bet sienas reikėjo perdažyti“, – kvatoja Žiedūnė. Ji tikina, nejaukiai nesijaučianti net intymiose scenose: visa tai – vaidybos reikalas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų