Aktorė J. Zinkevičiūtė savo 24-ąjį gimtadienį pasitiks šiurpių nusikaltimų skyriuje

Šeštadienį, balandžio 6 d. LNK serialo „Kriminalistai“ aktorė Justė Zinkevičiūtė minės 24-ąjį gimtadienį. Tačiau šventinį rytą ji negalės pasilepinti maloniomis procedūromis grožio salone ar masažo kabinete. Jaunąją tyrėją Brigitą Stonytę vaidinanti mergina gimimo dieną imsis dar vienos nusikaltėlių bylos.

Filmavimo aikštelėje savo gimtadienį sutiksianti aktorė pripažįsta, kad praėję metai jai buvo labai geri ir sėkmingi. J.Zinkevičiūtė sulaukė pasiūlymų sukurti ryškius vaidmenis kine ir televizijos seriale. Erotiniai žaidimai filme „Valentinas vienas“ leido sužinoti, kaip bučiuojasi kolega Leonardas Pobedonoscevas, o pastarasis vaidmuo „Kriminalistuose“ atnešė policijos pareigūnų pripažinimą!

„Anądien degalinėje įsipyliau kavos. Praeidamas pro šalį policininkas palinkėjo: „Skanaus, kolege“. Užupyje paskubomis prasilenkiau su kitais dviem pareigūnais, o jie man: „Tai ką, šąlame, kolega?“ Vis nustembu, kad aš jiems – saviškė. Juk tai – tik vaidmuo, – šypsosi J. Zinkevičiūtė. – Kita vertus, pastebiu, kad pati dabar visai kitaip žiūriu žinių reportažus apie prokurorus, pareigūnus – stebiu, ką jie vilki, kaip kalba. Įsijungusi televizijos laidą „Farai“ irgi klausausi, kaip policininkai šnekasi su nusikaltėliais. Ne dėl to, kad norėčiau pritaikyti tai savo veikėjai, tiesiog atsirado dėmesys šiai profesijai.“

REKLAMA

Aktorė pastebi, kad jos personažas bėgant savaitėms taip pat žengia pirmyn. „Man jau leidžia pačiai uždėti antrankius sulaikytiesiems, - juokiasi mergina. – Brigita tapo drąsesnė ir tardymo kambaryje. Ji klausia atvirų klausimų, kišasi į nusikaltėlių asmeninį gyvenimą, nes yra įsitikinusi, kad nusikaltimai neretai padaromi iš meilės.“

Artimiausioje „Kriminalistų“ serijoje taip pat bus meilės. O be to – alkoholio, narkotikų ir kitų studentų bendrabučio pramogų. Taip pat Justės veikėjos ir jos kolegų laukia pašėlusios gaudynės naktiniame Vilniuje, barai, žmogžudystės ir išdavikiškos SMS žinutės. Visa tai – jau naujausioje „Kriminalistų“ serijoje. Dėmesio – po švenčių serialas grįžo į įprastą poziciją ir nuo šiol vėl bus rodomas sekmadieniais, 21 val. per LNK.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų