Rašyti komentarą...
Statinai gadina kepenis, o holesterolio nesumažina.Reikia gydyti kepenis,o ne cholesterolį,bet gydytoja to nepasako!
Labai garsi aktorė. Jos tragiški, kruvini, sielą draskantys išgyvenimai tiesog bloškia mus į dramatiško gyvenimo duobę, iš kurios aidi šios scenos žvaigżdės vyriskas balsas : dainuok sirdie, gyvenimą!
Tie kurie rūpinasi savo sveikata, atlieka tyrimus profilaktinius gydytojų klausinėja apie tyrimų rezultatus , įrašo diagnozę somatoforinis sutrikimas.Tai reiske pacientas nepasitiki gydytojais,netiki kas jam sakoma ,kitaip sakant psichinis sutrikimas.Tai štai gerbiamieji,rūpinsitės savo sveikata bus minėta diagnozė somatoforinis sutrikimas.Iki ko dagyvenome.Siulau kas turu internetą įeiti i e.sveikata lt savo ligos istoriją,rasite tenai nebūtų dalykų.Bent aš radau , gydytoją sakė ji nerašė tokios diagnozės Tai kas tada gali įeiti i žmogaus ligos istoriją???
Kurios vakcinos čia taip ,,smagiai" šienauja trisdešmtmečius?
Apsisiusiosiu-garsi Lietuvos aktorė!!!
Viespats gali tik mumis pasirupint gyvenant paprastam zmogui cia Ir maziau pasakas rasinetumet apie visas prevencijas
Vadinasi reikia taure padaryti!!
23m.mano sūnus turi širdies prolapsą,girdėjau kad iki 25m.reikia išoperuoti,ar tai pavojinga?
Tobulėja rasot,kodėl slepiami vaistai nuo cholesterolio leidžiami į raumenis per mem pora kartų reikėtų
Rašote straipsnius, kalbate per radijas, rodote per TV. Jūs kalbėkite, rašykite, rodykite apie korumpuotas klinikas, kaip prisibelsti pas gydytojus, tikrus gydytojus, kas yra ta sveikatos prevencija o po to rašykite straipsnius apie sveikatos problemas. Palinkėsiu rašantiems ir rodantiems gydytojams NE KALTINTI daugelį žmonių nesilankančių ar nesirūpina čiu savo sveikatą. Užduokite sau klausimą, kdl tokią problemą.
Į viršų