Akivaizdūs pokyčiai: mados renginyje sutikta Gerda Stiklickienė – graži kaip niekada

Žinomos moterys trečiadienio vakarą rinkosi į drabužių parduotuvę „Karen Millen“. Čia pristatyta išskirtinė šventinė rudens/žiemos suknelių kolekcija.

39

Mada besidominčios viešnios į renginį rinktis pradėjo 19 valandą. 

VIP vakaro nepraleido Neringa Mažeikienė, papuošalų dizainerės Elvyra Monginienė bei Natalija Martinavičienė, atlikėja Viktorija Vaičaitė ir „gelbėtoja“ Gerda Stiklickienė. Nepriekaištingas makiažas, stilinga šukuosena – TV3 televizijos žvaigždė čia sužibėjo. 

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šventinių suknelių kolekcijos pristatymas

G. Stiklickienės išvaizdos pokyčiams įtakos padarė ir vasarą jai atlikta nosies operacija. Akivaizdu, kad jos forma gerokai pakitusi. 

Ilgai svarsčiusi ir prieš pusantrų metų jau koregavusi savo nosies galiuką Gerda tvirtai apsisprendė: „Įsivaizduok, pasižiūriu į savo nuotraukas ir matau tik nosį. Tai tęsiasi nuo tada, kai pradėjau „į panas eiti“, gal nuo trylikos. Nuotraukos iš priekio – viskas ok, o profiliu – man tragedija“.

G. Stiklickienė džiaugėsi, kad prieš metus gydytojai nesiėmė griežtų korekcijų iš esmės.

„Man patarė neskubėti – viską daryti po truputį. Tuo labai džiaugiuosi, tačiau dabar matau, kad visgi reikia tvarkyti nosytę dar kartelį, - prieš pusmetį sakė G. Stiklickienė. - Pripažinkime, nosis yra centrinė veido „figūra“. Veido bruožai gali šiek tiek pasikeisti. Gydytojas mane apie tai įspėjo, bet man atrodo, kad bet kokiu atveju bus geriau negu yra dabar.“

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerda Stiklickienė po plastinės nosies operacijos


Rašyti komentarą...
B
Bronius
2016-12-01 10:58:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apgailėtina...ir visa tai dėl kažkokio ,,kulverstuko''???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų