Aistringa, bet švelnu: grupės „Magnit“ merginos perkūrė grupės „Delfinai“ dainą

Grupės „Magnit“ lyderė Kristina Ivanova džiaugiasi pasipildžiusiu grupės sąstatu ir pristato naują fotosesiją ir sveikinimą artėjančios Valentino dienos proga. Gera nuotaika, ore tvyrantis kvepalų aromatas, raudona spalva, tai ko reikia sukurti Valentino dienos atmosferai. Dėkojame Gabijai Vainiutei už sustabdytas akimirkas. Vienas malonumas buvo darbuotis su šia nuostabia fotografe, nes tik tarp moterų gali būti mažų paslapčių, kurias pavyko atskleisti fotografei.

29

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: K. Ivanovos grupės „Magnit“ sveikinimas artėjančios Valentino dienos proga

Be fotosesijos, atlikėjos su gerbėjais dalijasi ir sveikinimu artėjančios Valentino dienos proga. „Meilė, tai galinga cheminė reakcija, tai amžinas mūsų gyvenimo variklis, tai laike sustabdyto saldaus bučinio skonis”- teigia K. Ivanova.

Grupės „Delfinai“ daina „Viskas bus gerai“, tai meilės istorija su pozityviu prieskoniu. Šios dainos aranžuotę sukūrė atlikėjas Stano, kas gi geriau tai padarytų, jei ne pats šios dainos kompozitorius. Merginų grupės „Magnit“ atlikėjos suteikė šiai dainai moteriško skambesio.

„Iš visų aistrų meilė yra stipriausia, mes palinkėsime per Valentino dieną skirti savo laiką patiems brangiausiems žmonėms kuriuos jūs mylite“, - sakė grupės lyderė Kristina Ivanova.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų