Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Stebėdami šio sekmadienio populiariausią muzikinį šou „X faktorius“, TV3 televizijos žiūrovai patirs kaip niekad daug įtampos. Baigėsi atrankos – nuo šiol eteryje aistras kels „Kėdžių iššūkis“. Kas kartą sau komandą rinksis vis kitas teisėjas, o po kiekvieno etapo paaiškės, kurie trys dalyviai keliaus į tiesioginius finalus ir kovos ne tik dėl teisėjų, bet ir dėl žiūrovų meilės.

Praėjusį sekmadienį sau komandą rinkosi BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. Aistras kurstančio etapo „Kėdžių iššūkis“ metu paaiškėjo paauglių kategorijos finalininkai. Jais tapo Aridija, Nojus ir Lukrecija.

Šįkart čia pasirodys jaunimo kategorijos atstovai. Sau komandą rinksis dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, o kiti teisėjai turės tik patariamąjį balsą. 

Laukia ypatingai sunkūs apsisprendimai. Sekmadienį „Kėdžių iššūkyje“  pasirodys ir dėl vietos tiesioginiuose finaluose kovos Gerda Zaptoriūtė, Gabija Aleknavičiūtė, Marija Gevorkjan, Gabriela Ždanovičiūtė, Kotryna Dogadajeva, Justinas Mejeris-Ustin, Mindaugas Liegaudas, Roneta Saveiskytė, Valerija Vitkauskaitė, Gvidas Ropė-R. Guido. 

Talentingųjų dalyvių – 10, o kėdės tik 3... Ką sau į komanda pasirinks populiariausia šalies atlikėja? 

Atsakymai į šiuos klausimus – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų