Visai neseniai 28-ąjį gimtadienį atšventusi žavioji Agnė Jagelavičiūtė sulaukė itin malonios dovanos iš televizijos serialo „Broliai“ kūrybinės grupės – Agnė buvo pakviesta vaidinti seriale.

Didžiulę laidų vedėjos patirtį turinti mergina seriale „Broliai“ vaidina jauniausiojo Kalvių sūnaus Aurimo mylimąją.

Pasiūlymas vaidinti seriale gerai iš televizijos ekranų pažįstamai jaunai moteriai nebuvo netikėtas: „Laukiau ir tikėjausi panašaus kvietimo. Žinau, ką moku, ko nemoku, tačiau esu ekspresyvi ir galiu vaidinti“, – atvirai pasakoja mergina. Agnės debiutą serialo režisierius Valdas Babaliauskas įvertino itin gerai: „Ji pranoko visus mano lūkesčius, įnešė naujų spalvų ir buvo tiesiog puiki“, – sakė režisierius.

Kalbėdama apie naują – aktorės patirtį A. Jagelavičiūtė buvo atvira: „Išsipildė viena iš mano svajonių. Seniai svajojau išmėginti vaidybą. Žinoma, turiu didelę laidų vedėjos patirtį, teko filmuotis ir kuriant laidoms vinjetes, todėl kūrybinė atmosfera yra panaši, tačiau kitas amplua“.

Aktorės darbu besidžiaugiančiai Agnei teko vieno iš brolių – jaunėlio Aurimo draugės Eglės vaidmuo. Paklausta, kaip sekėsi vaidinti su profesionaliais aktoriais, Agnė patikino, kad visi ją sutiko tikrai šiltai: „Labai patiko dirbti su aktoriumi Jokūbu Bareikiu. Visa filmavimo grupė patiko, pradedant režisieriumi ir baigiant grimuotoja. Suprantu, kad iš aplinkinių sulauksiu maksimalios kritikos, tačiau šioje srityje žengiau tik mažą žingsnelį, žiūrėsim, kaip bus toliau“, – įspūdžiais dalijosi Agnė.

Dar tik įsiliedama į aktorių gretas, A. Jagelavičiūtė mažai galėjo papasakoti apie tai, kaip klostysis jos herojės likimas, tačiau patikino, kad žiūrovai ir taip viską sužinos.

Agnės Jagelavičiūtės aktorinis debiutas seriale „Broliai“ – jau netrukus per TV3.


Rašyti komentarą...
e
eina sau
2008-10-10 13:38:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
na geriau jos nerodytu, nejau TV visai nebegerbia savo ziurovu?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų