Adas Juškevičius apie netrukus gimsiantį kūdikį: pavadinsime žmonos garbei

Palangos viešbutyje pirmadienį rinkosi Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatai, kurie pradės pasirengimą Rio De Žaneiro olimpiadai. Čia buvo pakviesta 20 krepšininkų, tačiau iš jų pasirodė vos pusė.

93

Su antromis pusėmis čia atvyko vos keli sportininkai: Robertas Javtokas su žmona Vilma, Antanas Kavaliauskas su žmona Amanda bei Deividas Gailius su sutuoktine Jolita. Kiti nusprendė nesiblaškyti ir visą dėmesį skirti darbui.

(93 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos krepšinio rinktinė renkasi į pirmąją treniruočių stovyklą Palangoje

Tiesa, čia išskirti galime Adą Juškevičių, kuris savo žmoną Simoną namuose paliko ne šiaip sau. Šiandien praėjo lygiai metai po jųdviejų vestuvių. Tačiau tai ne vienintelė proga birželio mėnesį. Netrukus Adas ir Simona susilauks pirmosios atžalos.

„Žmona gali gimdyti bet kurią dieną, tad šiuo metu ji yra Kaune, kuo arčiau klinikų. Tokiu atveju, kai tik pajus, kad prasideda gimdymas galės lėkti tiesiai į ligoninę“, – tv3.lt atviravo krepšininkas.

Paklaustas, ką jam teko išgyventi prižiūrint netrukus susilauksiančią žmoną, sportininkas buvo atviras.

„Visą laiką žmona jautėsi gerai, jokių problemų neiškilo, tad tikiuosi, kad viskas ir toliau bus gerai. Tiesiog dabar jau labai arti tas terminas, bet kurią akimirką gali gimti vaikas. Tik dėl to šiokia tokia įtampa. Tačiau svarbiausia, kad mama gerai jautėsi“, – atviravo vyras.

REKLAMA

Kaip sako liaudies išmintis, jei žmona rami – ir vyras laimingas. Garsus krepšininkas atskleidė, kad nėštumo laikotarpiu su didelėmis problemomis nesusidūrė ir jis pats.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Adas Juškevičius apie netrukus gimsiantį kūdikį: pavadinsime žmonos garbei

„Ji – labai geras žmogus. Mes viską puikiai suderiname, tad laukimo laikotarpiu tikrai nebuvo jokio erzelio. Tiesa, nėštumo laikotarpiu gana stipriai tekdavo nusileisti viskam, nenorėdavo nervuoti, sukelti streso“, – atviravo A. Juškevičius.

Mažylio laukimu gyvenantis vyras sutiko atskleisti ir vaiko lytį bei vardą – neužilgo pasaulį pamatys mažasis Simas, kurį pora pavadins žmonos Simonos garbei.

Nepaisant to, kad netrukus gims pirmoji poros atžala, jei paklius į olimpines varžybas, kelialapio į Rio De Žaneirą krepšininkas neatsisakys.

„Nieko nepadarysi. Yra mano reikalai, o mano antra pusė irgi gali pasirūpinti kitais reikalais. Esu tikras, kad ji su viskuo puikiai susitvarkys. Be to, ir mudviejų abiejų tėvai yra šalia, todėl mano rankos labai stipriai nereikės“, – tikisi vyras.

Dešimt metų draugystės ir vieneri susituokus – Juškevičių šeima tvirta kaip uola. Krepšininkas patikino, kad belaukiant naujagimio jųdviejų su žmona santykiai dar labiau sutvirtėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų