Kitą šeštadienį startuosiantis LNK muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“ pateiks ne vieną staigmeną. Viena jų – dainininko amplua pasirodysiantis LNK publicistinės laidos „Abipus sienos“ vedėjas, žurnalistas Giedrius Leškevičius.

Nors dauguma žmonių Giedrių pažįsta kaip kriminalinių reportažų rengėją, jis dainuoja visą savo gyvenimą - scenoje pirmą kartą pasirodė vos ketverių metų.

„Dainavau festivalyje su tėčiu ir liaudiškos muzikos kapela „Pivašiūnai“ , net gavau apdovanojimą kaip jauniausias dalyvis“, - šypsosi „Abipus sienos“ vedėjas.

Po to Giedrius pasiekė tokių dainavimo aukštumų, kad jį net apšildė grupė... „Alphaville“. „Čia tik juokai, bet iš tikrųjų viename vakarėlyje dainavau ant scenos po to, kai garsieji „Alphaville“ sudainavo savo hitą „Fovever young“. Spauda ėmė ir parašė, kad mane apšildė ši garsi grupė“, - juokiasi Giedrius. Beje, jis yra tapęs Baltijos šalių karaokės konkurse „FinBaltic karaoke queeen and king“ karaliumi!

„Visada mėgau dainuoti, bet niekada to nesimokiau, nestudijavau. Manau, kad artistui visų pirmą reikia profesijos, pagrindo po kojomis. Žurnalistika yra mano pagrindas, o dainavimas liko hobis“, - sako Giedrius.  

„Abipus sienos“ vedėjas „Žvaigždžių duetuose“ dainuos su atlikėja Mia, su kuria pažįstamas jau daugelį metų, nuo tada, kai ji dar neturėjo savo garsaus pseudonimo.

REKLAMA

„Mia turi puikų balsą, tikrą Dievo dovaną, Lietuvos scenoje nedaug tokių puikių dainininkių. Ji gali dainuoti ir aukštai, ir žemai, ir dramatiškai, ir lyriškai. Bus smagu rengti skirtingus numerius ir rodyti žiūrovams“, - sako Giedrius Leškevičius.

„Žvaigždžių duetuose“ iš viso dainuos 10 porų. Jau žinoma, kad į sceną lips Jolanta Paulauskienė ir Merūnas, žurnalistė Skaiva ir Ruslanas Kirilkinas, „Mis žemė“ konkurso dalyvė Ingrida Kazlauskaitė ir tenoras Egidijus Bavikinas, aktorius Dalius Mertinas ir sopranas Aušra Cicėnaitė, politikas Artūras Orlauskas ir „Rondo“ narys Aleksandras Ivanauskas.

„Žvaigždžių duetų“ komisijos pirmininku dirbs operos solistas Vytautas Juozapaitis. Pirmosiose laidose dalyvius vertins puikiai pažįstami komisijos nariai – dirigentas Donatas Katkus, Seimo narė Dalia Teišerskytė ir kompozitorius Gediminas Zujus.


Rašyti komentarą...
a
abipus sysalo
2010-02-23 21:34:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Slykstus issigimelis nedasivysciusio vaikelio veidu.
Atsakyti
0

s
silvana
2010-10-01 18:56:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu siaubas ta mia ar viktorija siaubingai baisi fuuu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų