Pasaulis pažįsta Rusijos ministrą pirmininką kaip dziudo imtynininką ir buvusį KGB slaptąjį agentą. Dabar dar galėtų prisidėti grupės ABBA gerbėjo įvaizdis, nes jis smagiai leido laiką slaptame žymių švedų antrininkų koncerte, surengtame Kremliaus.

Paslaptingas gerbėjas

Rusijos valiutai sparčiai silpstant, o šalies reputacijai smunkant įsivėlus į nesutarimus su Ukraina dėl dujų, valdžia vis dėlto rado laiko suorganizuoti renginį V. Putinui, rašo „Respublika“.

Šis renginys labai jau nedera su asketišku V. Putino įvaizdžiu, valstybės žiniasklaidos pristatomu Rusijos visuomenei. Autoritetingam Didžiosios Britanijos dienraščiui „Times“ pavyko sužinoti, kad Kremlius suplojo 20 tūkst. svarų už vieną privatų koncertą.

Grupė „Bjorn Again“ atskrido į Maskvą iš Londono, paskui autobusu važiavo 200 mylių šiaurės kryptimi prie atokaus Valdajaus ežero, ten grupės nariai buvo apgyvendinti kareivinėse. Tik kitą vakarą ruošdamiesi koncertui nedideliame teatre jie sužinojo, kas bus žiūrovai.

Premjeras neatsispyrė norui šokti

Aileen McLaughlin, kuri dainuoja vietoj ABBA šviesiaplaukės atlikėjos Agnethos Faltskog, sakė, kad V. Putinas ir jį lydėjusi moteris sėdėjo ant sofos, už nėriniuotos užuolaidos. Pustuzinis kitų svečių sausio 22 d. taip pat klausėsi valandą trukusio koncerto. Grupė atliko 15 ABBA dainų, tarp jų „Waterloo“, „Gimme Gimme Gimme“ ir „Dancing Queen“.

REKLAMA

„Tai buvo mažiausia auditorija, kokiai teko koncertuoti, tačiau V. Putinas tikrai buvo patenkintas, nes šaukė „bravo“ ir plojo kartu su kitais, - pasakoja A. McLaughlin. - Jis šoko pagal „Super Trouper“ dainą, o atliekant „Mamma Mia“ mums paprašius iškėlė į viršų rankas“.

„Bjorn Again“ koncertavo, nors trukdė kresnas apsaugininkas, kuris visą laiką sėdėjo priešais sceną ir stebėjo kiekvieną atlikėjų judesį. Grupės nariams buvo griežtai įsakyta neišeiti iš scenos koncerto metu.

Nežinoma palydovė

Jie nebuvo pakviesti susitikti su V. Putinu, kai koncertas baigėsi. Grupė buvo nuvežta atgal į kareivines, o ministras pirmininkas ir svečiai stebėjo fejerverkus.

„Visi buvo pasipuošę - V. Putinas segėjo varlytę, o jį lydinti moteris vilkėjo tikrai gražią ilgą kreminės spalvos suknią, - prisimena A. McLaughlin. - Manau, tai buvo jo žmona, nors buvo sunku ją įžvelgti pro užuolaidą“.

Praėjusiais metais V. Putinas buvo apkaltintas „Moskovskij Korespondent“ laikraščio, kad skiriasi su žmona Liudmila ir ketina vesti Aliną Kabajevą, perpus už jį jaunesnę gražuolę gimnastę. Jis šaltai paneigė tokius gandus. Laikraštis, priklausantis kitam buvusiam KGB agentui Aleksandrui Lebedevui, kuris neseniai nusipirko Londono „Evening Standard“, vėliau paneigė tą istoriją.

Kremlius nejuokavo

Rodas Stephenas, įkūręs grupę „Bjorn Again“, pasakė, kad grupė atvyko įtą teatrą ir pamatė, kad visa scenos įranga ką tik nupirkta specialiai jų pasirodymui. Buvo imtasi tokių griežtų saugumo priemonių, kad vienam iš grupės narių buvo patarta neiti pasivaikščioti po apylinkes, nes aplink teatrą pilna snaiperių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų