A. Smilgevičiūtė ir R. Radzevičius akustiniais koncertais džiugins Žemaitiją

Savito braižo dainų autorius ir atlikėjas Rokas Radzevičius ir etninėmis spalvomis bei skaidria energetika išsiskirianti atlikėja Aistė Smilgevičiūtė kviečia šilutiškius ir plungiškius į akustinius koncertus.

Nurimus intensyviam koncertiniam sezonui, Aistė ir Rokas drauge su Gediminu Žiliu (kanklės, bosinė gitara) ir Mantvydu Kodžiu (akordeonas) pakvies paklausyti gražiausių dainų iš kartu su grupe  „Skylė“  įrašytų albumų gimtuosiuose Aistės kraštuose – koncertas Šilutėje įvyks spalio 18 d., o Plungėje spalio 20 d. Akustiniuose koncertuose Žemaitijoje skambės Roko ir Aistės kūriniai iš skirtingų laikotarpių.  Koncerte bus akustiškai atliktos ir albumo „Broliai“ dainos – už šį projektą  liepos 6-ąją Valstybingumo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Aistei Smilgevičiūtei ir Rokui Radzevičiui įteikė apdovanojimus – ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalius. Atlikėjai žada ir malonių staigmenų...

Rudeniškai nostalgiški ir kupini nepakartojamos auros, Aistės Smilgevičiūtės ir Roko Radzevičiaus pasirodymai sušildys ir įsimins...

Šilutės kultūros ir pramogų centras, Lietuvininkų g. 6, 2012 m. spalio 18 d., 18.00 val.  Kasos darbo laikas: 15-18 val., tel. 8 441 51518 Išankstiniai užsakymai nuo 9 iki 15 val. tel. 8 441 7113.

Plungės rajono savivaldybės kultūros centras, 2012 m. spalio 20 d., 17.00 val. Bilietai platinami centro kasoje. Informacija ir bilietų užsakymas tel. 8 448 55546.

Bilietus taip pat platina BILIETŲ PASAULIS.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų