A. Lukošius: perkant ekologišką prekę galima ir nusinuodyti

Ar ekologija tai – nauda, mada, o gal tiesiog verslas, tuštinantis lengvatikių pinigines?! Muzikanto Arnoldo Lukošiaus pasisakymuose niekada netrūksta ironijos. Šįkart „LT United“ narys pareiškė, jog ekologiškiausi žmonės Lietuvoje yra benamiai, nes būtent jie labiausiai rūšiuoja visas atliekas.  Muzikantui taip pat atrodo, kad ekologiškos prekės yra per brangios.

„Nusipirkus ekologišką prekę, paprasčiausiai atsiranda didesnė tikimybė apsinuodyti, nes ta prekė -  ir be chemikalų, ir užsigulėjus parduotuvėje“, - sakė A.Lukošius.

Seimo narys Julius Veselka grybų prisirenka miške, juos pats marinuoja, augina morkas, kopūstus, burokėlius  ir žino – tai tikrai ekologiški produktai. Tačiau šalyje ekologijos suvokimas ne visada atitinka jos esmę.

„Godumas, gobšumas, pinigai ir kvailių ieškojimas. Ko norim, tą ir turim. Pati visuomenė leidžiasi nuodijama“, - aštriai mintis dėstė Seimo narys.

Ūkininkų turgelius iš tolo šiandien apeina ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

„Kuomet man papasakojo, kaip kiekvieną dieną jų kaimynas tręšia pomidorus, kuriuos vėliau neša į turgelį parduoti, tai aš nuo to karto tiesiog dažniau pradėjau lankytis prekybos centruose“, - nusivylusi ekologija šalyje kalbėjo atlikėja.

Tai kuo tada galima pasitikėti ir kas iš tiesų yra ta ekologija šiandien? Gal prekeiviai ją pavertė labiau nuodinga, nei naudinga?

Įdomūs pašnekesiai apie ekologiją - jau poryt, trečiadienį 18 val. 55 min. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų