A. Guoga: vaikams su Aiste esu pasiruošęs!

Prabangus iki smulkmenų interjero dizainerių suplanuotas butas ir milijonus kainavusi paveikslų kolekcija – taip atrodančius savo namus jau šį vakarą 19.55 val. LNK laidai „Nuo... iki...“ atvers milijonierius Antanas Guoga.

Tai ne vieninteliai Antano namai. Verslininkas pasakos dar turintis sodybą Anupriškėse, po tokį patį butą Londone ir Australijoje. Tačiau, pasak Antano, net uždirbant milijonus jam būtų labai sunku, jei ne greta esanti mylimoji Aistė Šlapokaitė.

„Aš sunkus žmogus, todėl man tikrai reikia pagalbos. Asocialus esu, negaliu aplink save normaliai pasitvarkyti, nes galvoje nuolat sukasi reikalai. Aistė mane prižiūri kaip vaiką. Nei pats pasigamint ką galiu, nei apsirengti, todėl ji man padeda. Tačiau aš stiprus kitoje srityje“, – atviraus A. Guoga.

Tai patvirtins ir verslininko draugė Aistė, parodžiusi poros miegamajame padėtą drabužių komplektą – kad Antanas turėtų ką apsirengti filmuojamam interviu. Bet kodėl iki šiol ant Aistės rankos nėra sužadėtuvių žiedo?

„Čia reikia vyro klausti. Tačiau, manau, viskas su laiku, nereikia skubėti. Netikiu greitais santykiais, kuomet tik susipažinusi pora greit pradeda gyventi drauge“, – mintimis dalinsis Aistė. Pasak moters, jos tikslas nėra santuoka, tačiau ji esanti šeimyniška, o ateityje norinti turėti bent keturis vaikus.

Mylimai moteriai pritars ir verslininkas Antanas Guoga. „Manau, kad esu pasiruošęs. Ateina laikas tam subręsti, rimčiau gyventi, ir manau, kad tai su Aiste bus“, – LNK laidoje „Nuo... iki...“ tikins A. Guoga.


Rašyti komentarą...
A
Andrius
2012-10-15 21:24:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės Toni !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų