Karališkoje šeimoje subyrėjo santuoka: nutekinti slapti skyrybų dokumentai

Nepaisant to, kad karališkoji šeima, regis, susivienijo per žiemos šventes, už viso to slypi kai kas netikėto. Su australų naujienų portalu „New Idea“ susisiekęs šaltinis patikino, jog byra princo Charleso ir Camillos santuoka.

Karališkoji šeima (nuotr. SCANPIX)
74

„Kol visas pasaulis buvo tarsi pamišęs dėl Kate ir Meghan ginčo bei įtampos tarp princų Harry ir Williamo, niekas nepastebėjo, kad rūmuose vyko dar didesnė drama“, – sakė šaltinis.

(74 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkoje šeimoje subyrėjo santuoka: nutekinti slapti skyrybų dokumentai

Tikėtina, kad princas Charlesas ir Camilla apie savo skyrybas praneš gan greitai, mat skelbiama, kad jų skyrybų popieriai jau pasirašyti, o per paskutinius mėnesius pora beveik nesimatė. Australų naujienų portalas teigia, kad skyrybų dokumentai jau nutekinti ir šią žinią netrukus sužinos visas pasaulis.

„Camilla dalyvavo princo 70-mečio šventėje, nes tai padaryti liepė karalienė, kad išvengtų apkalbų“, – užsienio naujienų portalui tikino slaptas šaltinis.

Taip pat paaiškėjo, jog princas konsultavosi su savo skyrybų adovakate Fiona Shackleton, kuri padėjo jam per skyrybas su princese Diana 1996 metais. Princas Charlesas ir Camilla susituokė 2005 m. balandžio 9 d. Vindzore.

Žinios apie garsios poros skyrybas dar nėra patvirtintos, tačiau įtarimais svaidosi ne tik užsienio žiniasklaida, o ir karališkosios šeimos gerbėjai. Akyliausieji pastebėjo, kad Camila nedalyvavo daugybėje šeimos švenčių, įskaitant ir princesės Eugenie vestuvėse bei Kalėdų rytą vykusiose pamaldose.


Rašyti komentarą...
O
Ot
2019-01-09 13:53:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai. Pabuvo "madam",uzteks. Per ja tiek prisikankiino a.a. princese Diana.
Atsakyti
-2

S
Seneli,
2019-01-10 13:37:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne Megan su Hariu skiriasi, o Hario tevas skiriasi su savo K.
Atsakyti
-1

G
Grigorij
2019-01-10 02:18:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekad nepatikeciau, kad byra mano numyletines, besilaukiancios mamytes Megan santuoka. O visi kiti man vienodai rodo.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų