98 procentus kūno išsitatuiravęs modelis nenustoja stebinti – dantį padengė tikrais deimantais

Australų modelis Amber Luke išsiskiria iš minios savo įvaizdžiu – moteris net 98 procentus savo kūno paviršiaus uždengė tatuiruotėmis. Tatuiruotės nėra pats ekstremaliausias ar keisčiausias Amber sumanymas – dabar mergina sugalvojo vieną savo dantį padengti auksu ir deimantais. 

6

Per pastarąjį dešimtmetį Amber Luke beveik visą savo kūną padengė tatuiruotėmis. Tatuiruotas ne tik merginos kūnas – piešiniais ji uždengė ir savo veidą, ir net akių obuolius nudažė mėlyna spalva. 

Pastaroji procedūra Amber vos nesibaigė liūdnai – mergina trims savaitėms visiškai apako. Tačiau atgavusi regėjimą mergina vis vien teigia šios tatuiruotės nesigailinti. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Amber Luke

Amber Luke turi ir „driežo liežuvį“ – merginos liežuvis padalintas į dvi dalis. O jos dantys nudildinti taip, kad primintų vilko iltis. 

Visos šios tatuiruotės, auskarai ir liežuvio modifikacija – nepigus malonumas. Visgi naujausi modelio pasikeitimai – ko gero patys brangiausi. Mergina vieną savo dantį padengė tikru auksu ir deimantais. 

Specialiai Amber nulieta danties karūnėlė – laikina. Galiausiai ją mergina turės išsiimti. Visgi, tūkstančius savo sekėjų ji tikrai sužavėjo. 

„Labai gražu“, „gražu, unikalu ir miela“, „man patinka“, – tokie komentarai liejosi po Amber įrašu, kuriame ji parodė savo naująjį dantį.

 


Rašyti komentarą...
O
Oj
2021-08-30 23:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisi
Atsakyti
0

O
Oj
2021-08-30 23:27:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisi
Atsakyti
0

7
79
2021-09-05 11:58:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Beprotybei ribų nėra.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų