Aktorius Ramūnas Rudokas gydys lietuvius: ir nuo viršsvorio, ir nuo godumo

Nors Ramūnas Rudokas niekada nesvajojo tapti gydytoju, ši profesija pasirinko jį patį. Sėkmingai įkūnytas gydytojo Rimo Naudžiūno personažas TV3 televizijos seriale „Rezidentai“ leido aktoriui iš arčiau susipažinti su šia specialybe ir karjerą tęsti ne tik serialui įprastoje ligoninės aplinkoje: komiško gydytojo amplua jis pasirodys jubiliejiniame, penktajame, UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ jau kitą šeštadienį, spalio 31 dieną, 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

Aktorius Ramūnas Rudokas (nuotr. TV3)

Tiesa, pats R. Rudokas nėra stipriai nutolęs nuo gydytojo kasdienybės – moka Ramūnas ir žaizdą sutvarstyti ir pirmąją pagalbą suteikti, o draugams ir pažįstamiems patarti puikiai išmanomais sveikos gyvensenos klausimais. Tad ir UNICEF šou Ramūno įkūnijamas personažas pasidalins galybe įžvalgų, pradedant viršsvoriu ir baigiant godumu.

REKLAMA

„Žvelgiant per humoro prizmę, viskas yra daug paprasčiau. Net ir sudėtingos gyvenimo situacijos, pasitelkus humorą yra išgyvenamos lengviau“, – sakė R. Rudokas.

Pasak UNICEF šou režisieriaus Mindaugo Meškausko, renginio pobūdis, kai kviečiant aukoti, svarbų vaidmenį atlieka humoras, yra užsienyje pasiteisinusi praktika: „Aukojimo ir humoro samplaika renginyje – vadinamoji humorgala – kilo iš Švedijos UNICEF šou, kuris paremtas būtent tokia koncepcija: aukodami neprivalome būti rimti ir susikaupę, visa tai mes galime daryti su šypsena, nes matome viltį. Ramūno vaidmuo bus itin svarbus ir tikrai juokingas.“

Greta humoristinių pasirodymų, grandiozinio UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ metu, kuris bus tiesiogiai transliuojamas spalio 31 dieną, šeštadienį, 19.30 val. per TV3 televiziją, visa Lietuva galės išvysti dar niekur nerodytas Mozambiko vaikų ir šeimų istorijas, perteiktas per misijos dalyvių – dainininko Merūno Vitulskio ir UNICEF Geros valios ambasadorės aktorės Virginijos Kochanskytės – potyrius ir pamatyti įspūdingus, specialiai tik šiam šou ruošiamus žinomiausių Lietuvos ir net užsienio dainininkų bei grupių pasirodymus. Jubiliejinį vakarą ves iš Paryžiaus į Lietuvą specialiai sugrįžtantis modelis Giedrė Rusytė ir dainininkas, TV3 laidų vedėjas, projekto „X Faktorius“ teisėjas Marijus Mikutavičius.

Paaukoti Mozambiko vaikams galima jau dabar. UNICEF primena, kad skambindami trumpuoju numeriu 1891 (1,45 €), išgelbėsite vieno vaiko gyvybę, skambindami 1892 (2,90 €) – dviejų vaikų gyvybes. Daugiau paaukoti galima užsukus į internetinę svetainę www.unicef.lt

REKLAMA

Apie UNICEF

UNICEF yra daugiausiai vaikų gyvybių išgelbėjanti organizacija pasaulyje. UNICEF siekia užtikrinti kiekvieno vaiko teises ir gerovę. Kartu su partneriais mes dirbame 190 šalių ir teritorijų, kad šį įsipareigojimą paverstume tikrove. Ypatingą dėmesį skiriame labiausiai pažeistiems ir pamirštiems vaikams, kad pagalba pasiektų visus vaikus ir visur.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų