72-ejų Pugačiova pasirodė viešumoje: drastiškai pakeitė įvaizdį ir tapo labiausiai aptarinėjama renginio viešnia

72-ejų Ala Pugačiova visai neseniai su vyru Maksimu Galkinu pasirodė viešumoje ir sulaukė daugybės fotografų blyksčių. Moteris drastiškai pakeitė įvaizdį ir akimirksniu tapo labiausiai aptarinėjama renginio viešnia.

13

Rugsėjo 8 dieną Rusijos šou verslo žvaigždės dalyvavo serialo „Vertinsky“ premjeroje.

Ant raudonojo kilimo primadona pasirodė su vyru Maksimu Galkinu.

Gerbėjai pastebėjo, kad žvaigždės stilius pasikeitė. A. Pugačiova nusidažė plaukus šviesia spalva ir atrodė kur kas jauniau. Premjerai primadona pasirinko kostiumėlį bei juodos spalvos palaidinę. Pasak gerbėjų, Ala tiesiogine prasme spindėjo laime šalia savo vyro.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad praėjusiais metais Ala viešai prabilo ir apie plastines operacijas.

Užsienio žiniasklaidai Ala pasakojo, kad iš tiesų už savo puikią išvaizdą yra dėkinga genams – tai priežastis, kodėl ji atrodo šitaip pritrenkiančiai. Tiesa, ji neslepia, kad vis dėlto yra pasidariusi ir keletą smulkių patobulinimų – odos patempimų.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Maksimas Galkinas su šeima

Odos patempimas jai buvo atliktas naudojant specialius organinius siūlus, vis dėlto galiausiai ji nusprendė atsisakyti net ir to, mat, anot dainininkės, tai buvo „tiesiog siaubinga“.

„Tai tik lengvos operacijos. Aš turiu gerą odą, o mano geri draugai – plastikos chirurgai – tokių dalykų nė nedaro. Atlikdami vietinę nejautrą jie gali pašalinti cistą, taip pat ir kosmetines operacijas“, – pasakojo A. Pugačiova.

Tiesa, prieš 30 metų ji buvo ryžusis ir kitai operacijai. Pasirodo, kad jai buvo pašalintas auglys iš krūties. Svarbu paminėti, kad auglys buvo gerybinis.

Vis dėlto nepaisant to, kad plastinėms operacijoms yra kol kas linkusi sakyti „ne“, dainininkė labai jomis domisi, todėl ateityje neatsisako galimybės jomis pasinaudoti.

 


Rašyti komentarą...
N
Na na
2021-09-11 09:31:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir patikesim :D
Atsakyti
-3

s
stebėtojas
2021-09-11 17:36:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
visiškai kitas žmogus, tai jau ne be Ala
Atsakyti
-3

t
tikrai
2021-09-11 12:18:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia visiskai ne pugaciova
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (50)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų